Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Czwarte Mistrzostwa Polski w Lutowaniu

 

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC
 

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – Renex Soldering Championship cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich elektroników.

Rywalizacja ma formę otwartą dla wszystkich chętnych niezależnie od ich doświadczenia. W zmaganiach mogą uczestniczyć zarówno amatorzy-pasjonaci, jak i profesjonaliści w zakresie lutowania. W czasie zawodów oceniana będzie przede wszystkim funkcjonalność sporządzonego pakietu. Dodatkowo sędziowie będą brać pod uwagę jakość wykonanej instalacji oraz metodykę pracy zawodnika odwołując się do światowych standardów (IPC - A - 610 rewizja G klasa 3 - stan dopuszczalny).

Organizatorem czwartej edycji Mistrzostw, tak jak w poprzednich latach, jest firma RENEX - jedna z największych i najdłużej funkcjonujących polskich firm z branży elektronicznej, dla której tegoroczne zawody zbiegają się z 30-leciem działalności. Impreza tym razem odbędzie się w nowo powstałych przestrzeniach Centrum Technologicznego RENEX we Włocławku w terminie 10-11 kwietnia 2019 r.

Pierwszy dzień zawodów poświęcony będzie rywalizacji uczniów oraz studentów szkół technicznych o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w Lutowaniu. Natomiast drugiego dnia o tytuł Mistrza Polski, zmagać się będą przedstawiciele firm z przemysłu elektronicznego.

Tegoroczne Mistrzostwa zostały wzbogacone o dodatkowe, pierwsze w swoim rodzaju Zawody. Do rywalizacji, stanie Mistrz Polski w Lutowaniu z roku 2018 – Michał Czerwiec, reprezentujący Firmę Bornico, naprzeciw Robota Lutowniczego REECO. Walka zapowiada się pasjonująco, tym bardziej że Robot Lutowniczy REECO, otrzymał w roku 2018, prestiżowe wyróżnienia, m.in. Dobry Wzór w kategorii Praca.

Na zwycięzców zmagań czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, a także narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu firma RENEX, będąca sponsorem reprezentacji Polski, zapewni przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata odbywających się w Monachium w listopadzie tego roku. Ciekawostką jest, że w tej formule Mistrz Polski z 2017 roku - Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2019 pokażą nam niebawem, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.


Więcej informacji oraz formularz rejestracji na stronie zawodów - www.rsc.zone


Źródło: RENEX

Dodano 14.03.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy