Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Okrągły jubileusz Item Service

Okrągły jubileusz Item Service


10 lecie działalności obchodziła w tym roku firma Item Service, która zajmuje się projektowaniem i budową maszyn pakujących.

Główną działalnością firmy Item Service jest budowa maszyn z zakresu automatyzacji pakowania, transportu i paletyzacji.

Przedsiębiorstwo posiada własny Dział Konstrukcyjny oraz nowoczesny park maszyn.

Item Service posiada w swojej ofercie maszyny seryjne, takie jak kartoniarki, zaklejarki, zakręcarki oraz paletyzery i systemy paletyzujące za pomocą robotów cztero i sześcioosiowych.

Item Service


Kilkuletnia współpraca z firmą Dematec Polska, zaowocowała wdrożeniami z dziedziny handlingu CNC. Jednak głównym sektorem działalności jest przemysł FMCG, dla którego firma Item Service tworzy maszyny dostosowane do indywidualnych potrzeb, które spełnią ich wymagania w zakresie pakowania i paletyzacji.

Tego typu rozwiązania zostały docenione przez Miasto Tarnów, nagradzając firmę tytułem Tarnowskiej Innowacji.

Okrągły jubileusz Item Service


10 lat na rynku

Jubileusz był okazją do spotkania z Partnerami i wymiany wspólnych doświadczeń i zaprezentowania nowych rozwiązań w zakresie automatyzacji przedsiębiorstw.

W trakcie części oficjalnej, zaprezentowano rozwiązania paletyzacji z wykorzystaniem ploterów i robotów Kawasaki, w integracji których Item Service posiada tytuł Złotego Partnera firmy Astor – oficjalnego polskiego dystrybutora Kawasaki.

Stefan Życzkowski, prezes firmy Astor, omówił zagadnienia związane z Przemysłem 4.0. Item Service wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, podąża za tą filozofią projektując swoje rozwiązania.

Omówione zostały również najnowsze technologie w zakresie automatyzacji transportu, głos zabrał przedstawiciel firmy INTRALOX.

Kluczowym elementem konferencji było przedstawienie najnowszego projektu firmy jakim jest kartoniarka. Urządzenie przystosowane jest do pakowania kartonów wrap-around oraz top&tray.

Konferencja zakończyła się sesją networkingową, która była dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany poglądów dotyczących automatyzacji.

Dyskusje Gości, zainspirowanych obejrzanymi prezentacjami i nowościami z zakresu automatyki przemysłowej, trwały aż do kolacji.

 Item Service 10 lecie


Firma Rodzinna

Swoją działalność firma rozpoczęła od dystrybucji podzespołów i części do maszyn z zakresu pneumatyki, automatyki i techniki próżniowej.

W tym momencie Dział Handlowy firmy Item Service posiada swój własny magazyn produktów, jest też partnerem czołowych producentów z branży, dzięki czemu jest w stanie zdobyć dla Klientów każdy element, proponując najatrakcyjniejsze warunki.

www.itemservice.eu


Źródło: Item Service


Dodano 05.08.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy