Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Odwiedź Targi INNOFORM bezpłatnie
Targi INNOFORM® organizowane 
przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie w terminie 12-14 marca 2019 r. to najlepsza okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami w branży narzędziowo-przetwórczej.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego odbywające się po raz trzeci w sercu polskiej Doliny Narzędziowej zgromadzą 300  renomowanych producentów i dystrybutorów tego sektora. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i innowacyjne technologi, premiery produktowe i szeroka oferta usług, odbędą się także pokazy techniczne na stoiskach wystawców. Jednak Targi INNOFORM® to nie tylko wystawa, to również doskonale skomponowany program konferencji dedykowanych branży narzędziowo - przetwórczej, a także Giełda Kooperacyjna. W czasie imprezy odbędą się m.in. organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy konferencje:

 • Automatyzacja w branży narzędziowo-przetwórczej w dobie Przemysłu 4.0
 • Techniki przyrostowe w przemyśle narzędziowo-przetwórczym. 

PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować). Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub podczas targów w Punkcie Rejestracji Gości.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Przydatne informacje: 

INFORMACJE dla zwiedzających


INFORMACJE dla wystawcówWięcej o Targach INNOFORM® 2019 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 18.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy