Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Wyzwania branży automotive

 

TOP automotive 2017 uczestnicy
Fot.: Team Prevent Poland 

W terminie 28-29 listopada br.  już po raz czwarty odbędzie się Konferencja TOP automotive, podczas której goście będą rozmawiać o największych wyzwaniach branży motoryzacyjnej.

Rokrocznie organizator dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom uczestników i uczynić następną edycję Konferencji jeszcze lepszą od poprzedniej. Dzięki takiemu podejściu spotkanie z roku na rok zyskuje aprobatę w postaci dużej rzeszy uczestników, jaka decyduje się na udział w tym wydarzeniu. Edycja 2018 odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami uczestników poprzednich edycji na południu Polski, a dokładnie w Częstochowie w Hotelu Arche.

W czasie wydarzenia wyróżniać się będzie podejście procesowe. Jednak tego roku mówcy wyjdą także poza proces i wspólnie z uczestnikami spojrzą systemowo – zarówno w arkana wiedzy o IAFT 16949, przedstawione w formie quizu warsztatowego oraz w nowe ISO 45001, jakże istotną część scalonego systemu zarządzania.

ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM

Uczestnicy zaznajomią się również z wymaganiami motoryzacyjnymi z zakresu bezpieczeństwa wyrobu, 
czystości technicznej, kontroli wizualnej czy analizy systemów pomiarowych, a wszystko to w postaci interaktywnych gier i warsztatów prowadzonych w interdyscyplinarnych grupach. Prelegenci, wśród których, jak co roku, nie zabraknie VDA QMC, polskich OEMów i Dostawców, a do którego dołączy w tym roku jednostka R&D, zajmą się aspektami współpracy w skomplikowanym świecie powiązań motoryzacyjnych, a także zaprezentują innowacyjne rozwiązania służące jej poprawie. Zwrócą się także w stronę nowych możliwości – zarówno związanych z rozwiązaniami technologicznymi, strukturalnymi, jak i systemowymi. 

Listopadowa Konferencja TOP automotive to przede wszystkim dawka solidnej wiedzy, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, jak również wszechobecny networking. Jednakże każda wiedza wchłonięta jest lepiej w odpowiednich warunkach, dlatego też TOP automotive to także ciekawy program wieczorny, który jest idealnym uzupełnieniem części wykładowo-warsztatowej.

Więcej o TOP automotive na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Team Prevent Poland

Dodano 02.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy