Szukaj w działach:

Packaging Innovations w nowej odsłonie

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Fot.: Targi w Krakowie 

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to znany od ponad 10 lat branży opakowań event, gromadzący co roku szerokie grono wystawców. 

Organizatorzy, jak i prezentujące się na targach firmy, szczególną uwagę skierują w tym roku na zmieniające się wraz z rozwojem rynku standardy wystawiennicze. Wskażą również, w jaki sposób należy widzieć funkcję i użyteczność opakowań. Targi będą świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozwoju i zaprezentowania nowości. Packaging Innovations, co roku gromadzi coraz szerszą rzeszę osób, dlatego też wkraczają na nowy, wyższy poziom i stają się coraz bardziej nowoczesne. Kolejna edycja targów, która odbędzie się 2-3 kwietnia 2019 w EXPO XXI Warszawa z pewnością zaskoczy pod wieloma względami wszystkich jej uczestników.

Nowa edycja, nowe możliwości prezentacji

Ostatnie targi Packaging Innovations pokazały, że impreza budzi coraz większe zainteresowanie zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Zdaniem organizatora podczas minionej edycji wydarzenia ofertę zaprezentowało aż 200 firm z 14 krajów, w tym największe i uznane przedsiębiorstwa z branży opakowań, a obejrzało ją ponad 5000 gości z branży, co jest niewątpliwym sukcesem, ale też zaletą targów. Spotkali się tu bowiem specjaliści, którzy pokazali usługi i aktualne rozwiązania dla firm zajmujących się pakowaniem. Już w kwietniu można będzie przekonać się o tym, że branża stale się rozwija i zobaczyć poszerzoną ofertę wystawienniczą. Przygotowano obszerne pakiety dla Wystawców, za sprawą których uda się sprostać specjalnym wymaganiom prezentującym się na targach firmom. Zadbano również o interesujące ekspozycje i o możliwość trafienia do docelowych klientów. Dlatego też Packaging Innovations powinny stać się pozycją obowiązkową w przyszłorocznym kalendarzu firm z branży opakowań.

Packaging Innovations robot
Fot.: Targi w Krakowie 

Wiedza to podstawa

Targi będą doskonalą okazją do poszerzenia wiedzy i poznania nowinek branżowych. Goście dostaną szansę na zobaczenie i przetestowanie nowości rynkowych. O nowatorskich technologiach, trendach i kierunkach rozwoju rynku i o sprzedażowym zastosowaniu zalet opakowań uczestnicy usłyszą w czasie wykładów oraz konferencji. Już dzisiaj organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w 2 branżowych konferencjach, których tematyka związana będzie z nowościami pojawiającymi się na rynku opakowań. Oczywiście program wystawy będzie znacznie bogatszy – nie zabraknie choćby seminariów workShops. Te cieszące się dużym zainteresowaniem wykłady, obywające się bezpośrednio na halach wystawienniczych z pewnością zainteresują wielu gości targów. Packaging Innovations będą również świetną okazją do porozmawiania z ekspertami, wymiany doświadczeń, a także poznania i przeanalizowania interesujących case studies.

Wiosna wcale nie taka daleka

Wydawać by się mogło, że termin targów Packaging Innovations jest dosyć odległy. W końcu nim nastanie kolejna wiosna, minie sporo czasu. Jednak już dziś warto zaplanować czas na ich odwiedzenie, bo to jedne z ważniejszych, jeśli nie najważniejsze targi opakowań, na których spotyka się wszystkich istotnych i chcących liczyć się w tej branży. Do uczestnictwa w nich zachęca także możliwość poznania najlepszych i najnowszych produktów na rynku opakowań, a także zyskanie szansy na poszerzenie wiedzy. Nie mówiąc już o tym, że targi Packaging Innovations są doskonałym miejscem do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Czego w takim razie można spodziewać się po najbliższych Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations? 2 i 3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa goście z pewnością zostaną zaskoczeni ich zupełnie nowym wizerunkiem, poszerzoną ofertą i szansą na zyskanie jeszcze większej niż do tej pory, dawki merytorycznej wiedzy.


Więcej o Packaging Innovations 2019 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

POWIĄZANE
Rozwój Targów Fastener Poland 18 października br. zakończyły się 2. Międzynarodowych Targów Elementów Złą...
Rozwój od dziesięciu lat - KOMPOZYT-EXPO® Zakończyły się dwa dni pełne eksperckich treści, prezentacji branżowych nowości i network...
Na Fastener Poland do Krakowa Według Research and Markets stałe zapotrzebowanie na samochody, samoloty oraz wszelkiego ...
INNOFORM® online za nami INNOFORM® online, tegoroczna odsłona znanych bydgoskich targów, z powodzeniem ...
Udane Targi Symas® i Maintenance w nowej rzeczywistości Organizowane przez Targi w Krakowie Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Mate...
Maintenance i SyMas w Krakowie Dwa dni licznych konferencji, seminariów i szkoleń, w tym ciesząca się dużym zaint...
Partnerzy