Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Różnorodność oferty na Packaging Innovations

 

Packaging Innovations Expo XXI
Fot.: Targi w Krakowie 

Naturalne, atrakcyjne i inteligentne, te elementy splotą się w całość na X Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations, a wszystko za sprawą ciekawych wykładów, konferencji i prezentacji trendów w branży opakowań.

Program towarzyszący jubileuszowej edycji targów zaplanowanej na 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI w Warszawie zapowiada się interesująco – specjaliści przedstawią liczne case studies, nie zabraknie także nowości produktowych oraz ciekawych i oryginalnych opakowań, które zaprezentuje ponad 200 Wystawców z kraju i z zagranicy m.in. RPC Bramlage Division, Jokey Plastik czy Metsa Bord. 

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w Targach Packaging Innovations przygotowane zostały Bezpłatne Bilety Wstępu. Aby odebrać zaproszenie, należy dokonać rejestracji na stronie Targów. 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Design opakowań

Przykuwające wzrok i rozbudzające wyobraźnię – to właśnie na wygląd oraz interesującą formę opakowań projektanci kładą szczególny nacisk. Design opakowań wielokrotnie decyduje o tym, czy klient kupi dany produkt, czy też wybierze z półki coś, co bardziej zwróci jego uwagę. Podczas Targów Packaging Innovations Wystawcy pokażą technologiczne i wzornicze trendy. Przykładowo firma Multifol Sp. z o.o. zaprezentuje lakierowanie holograficzne – jest to innowacyjna metoda polegająca na odciśnięciu lakieru UV przez specjalną folię holograficzną. Opakowanie wygląda dzięki niej wyjątkowo luksusowo. Natomiast drukarnia S-druk przedstawi technologie uzyskiwania wybiórczego efektu opalizującego w technologii offsetowej UV w jednym procesie technologicznym. Ta szczególna technologia do tej pory nie była jeszcze stosowana na świecie.

Eko opakowania

Dominujący w wielu gałęziach gospodarki eko-trend widoczny jest również w branży opakowań. Na Packaging Innovations w ramach jednej z 7 stref tematycznych – strefy EKOPACK Wystawcy zaprezentują m. in. opakowania poddawane recyklingowi. Pojawią się także opakowania wykonywane z naturalnych surowców – firma Polpak Packaging zaprezentuje zamknięcia oraz opakowania z elementami naturalnego drewna. W trakcie wystawy będzie można posłuchać również o systemie SENS wprowadzanym na opakowaniach produktów marki Carrefour. Barbara Kowalska z Carrefour Polska przedstawi system znakowania, który ułatwia konsumentom wybór produktów, dostosowany do zdrowej i zbilansowanej diety. 

Raport Targów Packaging Innovations 2017 

Opakowanie inteligentne

Podczas jubileuszowych edycji Packaging Innovations Wystawcy zaskoczą swoich gości technologicznymi nowościami. Firma PC Print pokaże TRUSTCONCEPT® – czyli połączenie elementów optycznych z mobilnym dostępem do danych. Dzięki scaleniu technologii TRUSTSEAL® i oprogramowania TRUSTCODE® produkt odznacza się na tle innych. Ponadto, dzięki zastosowaniu tej metody klient ma pewność, że pozyskany przez niego produkt jest oryginalny.

Packaging Innovations z interesującą ofertą

Packaging Innovations to także oferta interesujących usług i produktów kierowanych do kilkunastu sektorów gospodarki. Jednak merytoryczna strona imprezy to także dobry powód, aby odwiedzić tegoroczną odsłonę Targów. Branżowe konferencje oraz wykłady w 2 strefach workShops prowadzone bezpośrednio na halach wystawienniczych tworzą niezwykle bogaty program towarzyszący. 

 

Więcej o Packaging Innovations na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 08.03.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy