Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowości Prima Power na STOM 2018

Prima Power Central Europe Stom 2018
Fot.: Prima Power Central Europe 

Już po raz czwarty Prima Power weźmie udział w znaczącym wydarzeniu branży maszynowej – XI Targach Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2018 r. w Targach Kielce.

Prima Power Central Europe przygotowała na to wydarzenie prezentacje nowych technologii i rozwiązań zatytułowaną „Prima is Power” – w tym nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo zaopatrzoną w systemem automatycznego załadunku i rozładunku Compact Server.  

Targi STOM to szczególny czas, w którym Klienci mają szansę spotkać się z ekspertami z branży, ale i zobaczyć maszyny w ruchu. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaprasza do doświadczenia świata produkcji na żywo na swoim stoisku targowym E-16. Produkty prezentowane pod hasłem „Prima is Power” odznaczają się dużą produktywnością, elastycznością, a także możliwością integracji z innymi systemami. 

Podczas tegorocznej wystawy Prima Power pokaże nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo wraz z systemem automatycznego załadunku oraz rozładunku Compact Server. Urządzenie zostało wyposażone w kolejne innowacje technologiczne, które wpływają na zwiększenie szybkości i niezawodności produkcji. Platino Fiber Evo jest wyposażone w źródła lasera światłowodowego (o mocy 2, 3, 4 i 6 kW), które gwarantują użytkownikowi wysoką wydajność, a równocześnie dużą produktywność.

Prima Power Platino Fiber Evo laser
Fot.: Prima Power Central Europe (Platino Fiber Evo) 

Dzięki skróceniu cyklów czasowych oraz niezawodności procesu maszyna ma niezwykle wysoką wydajność. Trzy zestawy funkcjonalne gwarantują jeszcze lepsze dostosowanie do zmieniających się potrzeb produkcyjnych. Smart cut zapewnia szybszą obróbkę materiałów do grubości 5mm, Max cut natomiast szybszą obróbkę grubszych materiałów, które powodują redukcję czasu cyklu nawet do - 40%. Ponadto Night cut zapewnia zaawansowaną kontrolę w celu zabezpieczenia procesu wpalania oraz cięcia, zatem idealnie nadaje się do intensywnej produkcji. Urządzenie cechuje się również niższym zużyciem energii i mniejszym oddziaływaniem na środowisko – co jest zgodne z wyznawaną przez firmę zasadą Green Means.

Platino Fiber Evo to zaawansowana maszyna, która potrafi sprostać bardzo skomplikowanym zadaniom. Użytkownik może wpływać na zachowania urządzenia nie tylko z poziomu programowania, ale także z poziomu konsoli. Ulepszona, kompaktowa budowa zapewnia większą oszczędność miejsca. Maszyna wyposażona jest w system załadunku i rozładunku Compact Server. W trakcie, gdy urządzenie wycina detale, system ten zarządza magazynem blachy oraz wyciętych arkuszy, dzięki czemu użytkownik uzyskuje ciągłą bezobsługową pracę.

Aby odwiedzić Prima Power na ich stoisku E-16 podczas targów STOM-BLECH w Kielcach wystarczy pobrać darmową wejściówkę, a następnie zarejestrować ją online. Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych osób.

Pobierz zaproszenie

Zarejestruj się online


Zobacz profil firmy Prima Power na Zrobotyzowany.plŹródło: Prima Power Central Europe

Dodano 06.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy