Szkolenia branżowe na Elektrotechnika 2019

Konferencje, szkolenia oraz warsztaty od lat są integralnym elementem Targów Elektrotechnika, których XVII edycja odbędzie się w Warszawie w dniach 13-15 marca 2019 r.
Aspekty prawne i techniczne związane z projektowaniem i odbiorem instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych, efektywna ochrona przewodów i sieci oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków, a także nowoczesne systemy automatyki budynkowej czy kwestie poprawy efektywności energetycznej obiektów mieszkalnych. To tylko kilka z wielu tematów poruszonych w trakcie 16 szkoleń organizowanych podczas tegorocznej edycji Targów Elektrotechnika i skierowanych m.in.: do przedstawicieli branży elektrotechnicznej, elektrycznej i teletechnicznej, a także jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot i samorządów mieszkaniowych.
Rejestracja na specjalistyczne szkolenia już trwa. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona. Dla członków PIIB udział w szkoleniach jest bezpłatne. W ramach szkoleń każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz bezpłatny wstęp na Targi Elektrotechnika.
-->Rejestracja i program wszystkich szkoleń
Więcej o Targach Elektrotechnika na Zrobotyzowany.pl
Źródło: Agencja SOMA
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- P-Weld – Zrobotyzowane Rozwiązania w Spawaniu
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Webinary Beckhoff – dostępne online
- Estun inwestuje w Polsce
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)
- Jak zwiększyć efektywność AGV? Radarowe czujniki w akcji
- Raport: Rynek robotów mobilnych AGV i AMR w 2025
- Odbierz bezpłatny bilet na ITM Industry Europe 2025
- Przemysł 4.0 = Bezpieczeństwo 4.0 Strefa Bezpieczeństwa na ITM
- Nowe funkcje usprawniają pracę inżynierów i programistów
- Monitorowanie i optymalizacja flot robotów
- Konkretnie o Automatyzacji – praktyczne spotkania dla przemysłu





