Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Technologie przyrostowe na 3D Solutions

 

3D Solutions 2020
 

Gdy wydaje się, że ludzie stworzyli już wszystko, wystarczy pomyśleć o technologii przyrostowej, która skutecznie zastępuje tradycyjne metody produkcji w wielu sektorach. W terminie 2-5 czerwca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zapoznać się z najnowszymi drukarkami 3D i technologiami z nimi związanymi dzięki odbywającym się targom 3D Solutions.

Targi nakierowane są przede wszystkim na profesjonalistów, którzy szukają najciekawszych rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, a także wszystkich tych, którzy spragnieni są nowości branżowych. Podczas imprezy uczestnicy będą mieć dostęp do innowacyjnych urządzeń oraz wiedzy obejmującej technologie przyrostowe. 

- „Branża druku 3D w Polsce po kilku latach intensywnego poszukiwania swojego miejsca na gospodarczej mapie kraju na stałe zadomowiła się w branży przemysłowej. Producenci i dystrybutorzy coraz śmielej pukają do zakładów produkcyjnych, wydziałów R&D oraz uczelni technicznych, gdzie widzą swoją szansę intensywnego rozwoju. Z roku na rok widzimy udoskonalenia w istniejących technologiach, które jeszcze efektywniej można wykorzystywać w produkcji seryjnej, a co za tym idzie oszczędzać czas, materiał i pieniądze. Połączenie targów  3D Solutions z targami ITM Industry Europe to jak co roku doskonała okazja do znalezienia nowych kontaktów biznesowych” – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions.  

Ekspozycja z innowacjami

Na stoiskach wystawców odbywać się będą prezentacje najnowszych rodzajów drukarek 3D, wydruków i skanerów 3D. Pojawią się także polskie i światowe premiery. Uczestnictwo w wydarzeniu to również szansa rozmowy z przedstawicielami firm oraz możliwość udziału w konsultacjach na żywo dotyczących danego sprzętu.

Odwiedzający Targi to osoby z branż takich jak  automotive&aerospace, odlewnictwo oraz logistyka, w których technologie przyrostowe mają być częścią łańcucha dostaw. Udział w wydarzeniu to najlepsza okazja dla producentów, dystrybutorów i dostawców usług najnowszych technologii do rozpoczęcia współpracy biznesowej.

Przemysł w jednym miejscu

Targi 3D Solutions odbywają się równocześnie z blokiem targów ITM Industry Europe, podczas których prezentowany jest dorobek polskiego oraz światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Do targów pozostało jeszcze trochę czasu, a jednak lista wystawców jest regularnie uzupełniana, co jest odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju sektora. Rejestracji firmy można dokonać za pośrednictwem dedykowanej strefy.

--> Strefa Wystawców 

Targi 3D Solutions to szansa, aby zobaczyć tak wiele zastosowań technologicznych w świecie 3D. Już dziś można kupić bilet uprawniający do zwiedzenia całej ekspozycji 3D Solutions oraz wszystkich targów z bloku ITM Industry-Europe. 

--> Kup bilet już dziś!


Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na stronie internetowej, na profilu Facebook oraz LinkedIn.

Źródło: Grupa MTP, Zrobotyzowany.pl

Dodano 16.12.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy