Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowy prezes B&R

 

Joerg Theis nowy prezes Dywizji Automatyki Maszyn ABB (B&R)


Decyzją ABB, Joerg Theis obejmie stanowisko prezesa Dywizji Automatyki Maszyn ABB (B&R) z dniem 1 kwietnia 2021 r. Zastąpi on Clemensa Sager, który zarządzał Dywizją tymczasowo od 1 stycznia 2021 r. 

Theis posiada dyplom inżyniera chemika Fachhochschule Aachen (Niemcy), ma za sobą 23 lata pracy w ABB. Posiada duże doświadczenie w automatyzacji procesów i zakładów w branży dóbr konsumpcyjnych, farmaceutycznej, żywności i napojów, branż hybrydowych oraz w motoryzacji - głównie w zakresie rozwoju oferty usług cyfrowych. Mieszkał i pracował w Europie i Azji, a ostatnio pełnił funkcję szefa Dywizji Automatyki Procesowej ABB dla branż energetycznych, z siedzibą w Singapurze. Obecnie Theis planuje relokację z Singapuru do centrali B&R w Eggelsbergu (Austria).


- „Zalety Joerga to imponujące globalne doświadczenie w automatyzacji i usługach cyfrowych oraz silny duch przedsiębiorczości” - uważa Sami Atiya, prezes Robotyki i Automatyki Dyskretnej ABB. - „Dzięki dużej wiedzy branżowej i udokumentowanym osiągnięciom w strategicznym rozwoju biznesu będzie on takim szefem, który zapewni firmie B&R wzrost i zyski, umożliwi kontynuację dotychczasowej, pomyślnej strategii zorientowanej na klientów i innowacje, a przy tym dostarczy nowych bodźców naszej ekspansji geograficznej i asortymentowej.” 

 


- „To dla mnie zaszczyt móc kierować Dywizją Automatyzacji Maszyn ABB, przyczyniać się wraz z całym kierownictwem do dalszego rozwoju zorientowanej na klientów strategii firmy B&R i jej ogromnego dorobku w zakresie innowacji. Cieszy mnie myśl, że wraz z całym zespołem będziemy razem pisać kolejny rozdział historii sukcesu firmy.” - powiedział Joerg Theis, nowy prezes Dywizji Automatyki Maszyn ABB (B&R).

 

Źródło: B&R Automatyka Przemysłowa
Redaktor: MRR

Dodano 18.03.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy