Szukaj w działach:

Lenze Polska Sp. z o.o.

ul. Roździeńskiego 188 b
40-203
Katowice
woj. Śląskie
Polska
tel. +48 32 203 97 73
fax. +48 32 781 01 80
e-mail: biuro.pl@lenze.com
http://www.Lenze.pl

OPIS

Jako operujący na całym świecie specjalista w zakresie Motion Centric Automation oferujemy Państwu produkty, koncepcje napędów, kompletne systemy automatyzacji oraz usługi i narzędzia inżynieryjne bezpośrednio od jednego producenta. Jako jeden z nielicznych dostawców na rynku towarzyszymy w całym procesie tworzenia Państwa maszyny - od idei do serwisu posprzedażowego, od sterowania do wału napędowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wielostronnymi zdolnościami, i do wykorzystania wiedzy naszych uznanych w przemyśle maszynowym specjalistów z zakresu napędów i automatyzacji.

JĘZYKI

Polski, Angielski, Niemiecki

OFERTA

Niezwykle bogata oferta produktów Lenze L-force oparta jest o bardzo prosta zasadę, ponieważ funkcje naszych dowolnie skalowalnych produktów są uporządkowane w seriach Base-Line, State-Line oraz High-Line. Wielka zaleta dla naszych klientów: Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko rozpoznać, który produkt jest najwłaściwszy dla danych potrzeb. Silne produkty o wysokiej sprawności:
  • Łatwa obsługa
  • Długowieczna jakość
  • Niezawodne technologie uwzględniające postęp naszych czasów
Produkty firmy Lenze są niezwykle starannie badane w naszych własnych laboratoriach testowych. Dzięki temu gwarantujemy użytkownikom długotrwałą jakość i długą żywotność. Ponadto zapewniamy pięć centrów logistycznych, globalną dostępność naszych produktów i szybką dostawę naszych produktów.
Partnerzy