Szukaj w działach:

CONTROL-TECH 2020 dwa tygodnie później

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. 

Cykl imprez odbywających się pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce”, w skład której wchodzą Targi CONTROL-TECH, METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET i RECYKLING, pierwotnie planowany w dniach od 29 września do 1 października odbędzie się dwa tygodnie później w terminie 14-16 października 2020.

Poniżej komunikat organizatora: 

„Szanowni Państwo, 
Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać. 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na poziomie, którego wspólnie oczekujemy, jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. 

Wiodące w naszej części Europy Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, pierwotnie planowane od 29 września do 1 października odbędą się dwa tygodnie później od 14 do 16 października 2020. 

Dołożymy wszelkich starań, aby targi METAL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych. 

Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i podobnie jak my zaangażujecie się w odbudowanie zachwianej gospodarki, którą wspólnie tworzymy.

Prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń" 


Więcej o Targach na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi Kielce S.A.

POWIĄZANE
Nowe przesłanie Targów ITM Wierząc, że zmiany napędzają sukces, jedne z najbardziej znaczących targów przemys...
Skorzystaj z dofinansowania na targi Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw na webinarium p...
Trzy powody rozwoju automatyzacji przemysłu Rozwój automatyki to nie tylko zachodni trend, który niebawem minie. Choć w...
Stacja paletyzująca Techman Robot Stacja paletyzująca Palletizing Operator to jedno z reprezentatywnych rozwiązań oferowanyc...
ITM Industry Europe nie zwalnia Podczas najbliższej edycji ITM Industry Europe prócz sprawdzonych pozycji w progra...
Zarządzanie zasobami z systemem ERP Rozwój firmy jest uwarunkowany tym jak szybko i sprawnie przebiega on na każdym et...
Partnerzy