Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

CONTROL-TECH 2020 dwa tygodnie później

CONTROL-TECH 2020
 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. 

Cykl imprez odbywających się pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce”, w skład której wchodzą Targi CONTROL-TECH, METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET i RECYKLING, pierwotnie planowany w dniach od 29 września do 1 października odbędzie się dwa tygodnie później w terminie 14-16 października 2020.

Poniżej komunikat organizatora: 

„Szanowni Państwo, 
Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać. 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na poziomie, którego wspólnie oczekujemy, jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. 

Wiodące w naszej części Europy Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, pierwotnie planowane od 29 września do 1 października odbędą się dwa tygodnie później od 14 do 16 października 2020. 

Dołożymy wszelkich starań, aby targi METAL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych. 

Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i podobnie jak my zaangażujecie się w odbudowanie zachwianej gospodarki, którą wspólnie tworzymy.

Prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń" 


Więcej o Targach na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi Kielce S.A.

Dodano 25.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy