Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

CloudNine - dla najlepszych

 

Konferencja i konkurs CloudNine
 

CloudNine to projekt Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie i studenckie, którego finał będzie miał miejsce 14 listopada 2019 r. w trakcie IV edycji Warsaw Industry Week w Ptak Warsa w Expo.

Konferencja CloudNine jest skierowana do młodych, ambitnych ludzi, studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją, technologią i ochroną środowiska. Jej celem jest identyfikacja i eksponowanie wyjątkowych talentów oraz wsparcie ich startu na rynku zawodowym. CloudNine łączy wiedzę i umiejętności, których potrzebuje świat biznesu z wykształceniem i zdolnościami zdobytymi przez studentów na studiach. Ma na celu zaprezentowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business case zaprezentowanych podczas Amazon Game Hack. W trakcie wydarzenia to właśnie młodzi mają głos, prezentując wyniki swojej pracy i konkurując między sobą o zainteresowanie i uwagę biznesu, a także oczywiście o cenne nagrody.

CloudNine to również unikatowa platforma dla przedstawicieli biznesu, dająca możliwość poznania młodych talentów, oraz szerokiego dialogu na temat najbardziej efektywnych formuł włączania się biznesu w procesy edukacyjne.

DOŁĄCZ DO KONKURSU

Więcej informacji pod adresem: www.cloudnine.com.pl lub mailowo: dawid.majcherek@psml.plŹródło: Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów

 

Dodano 11.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy