Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Podsumowanie VersaBox Academy

 

Warsztaty VersaBox Academy
 

Producent autonomicznych robotów mobilnych, firma VersaBox, zorganizowała 26 września 2019 r. w swojej siedzibie w Warszawie kolejny z serii VersaBox Academy warsztat „Robotyzacja intralogistyki w praktyce”.

Szkolenie, zorganizowane przez ekspertów z firmy VersaBox oraz ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, automatyki, finansowania i wdrażania cyfrowych innowacji, po raz drugi spotkało się z dużym zainteresowaniem - zgromadziło ok. 50 osób z całego kraju.

W czasie wydarzenia poruszone zostały następujące zagadnienia:

 • Robotyzacja procesów intralogistycznych w kontekście cyfrowej transformacji przemysłu
 • Wyzwania transformacji - bezpieczeństwo, ciągłość działania, wydajność, ryzyka operacyjne
 • Warunki skutecznej robotyzacji - o czym warto pamiętać tworząc koncepcję robotyzacji procesów intralogistycznych. 

Podczas pierwszej merytorycznej części omówione zostały zagadnienia związane z cyfrową transformacją w przemyśle i logistyce. Borys Stokalski z RETHINK przedstawił strukturę ekosystemu cyfrowego w „inteligentnej” fabryce. Opisał koncepcję platformy stworzonej przez VersaBox - AUTONOMY@WORK™, opierającej się  na nowoczesnych jednostkach SGV zdolnych do w pełni samodzielnej nawigacji w dynamicznym środowisku. Swoje wystąpienia mieli także Bartosz Gorczyński, z firmy SICK Polska – pioniera w obszarze opracowywania przyszłościowych technologii czujników oraz Błażej Czajkowski, przedstawiciel CRIDO Polska, który powiedział o możliwościach dofinansowania oraz ulgach podatkowych dla przedsiębiorstw stosujących tego typu rozwiązania w swoich zakładach. Mateusz Wiśniowski, CTO VersaBox, przedstawił strukturę procesu intralogistycznego na przykładzie wdrożenia u jednego z klientów VersaBox działającego w sektorze automotive.

Istotnym punktem warsztatu była przeprowadzona przez CEO VersaBox Jakuba Michalskiego sesja demonstracyjna robotów VERSABOT działających w zainscenizowanym specjalnie na to wydarzenie środowisku hali produkcyjnej. Goście mieli okazję obserwować pokaz robotów VERSABOT500, najczęściej wybieranego SGV z oferty VersaBox (dostępne są również VERSABOT200 i 1000).

Po sesji merytoryczno-pokazowej na uczestników czekała część mniej oficjalna - dyskusja i rozmowy biznesowe. 

VersaBox Academy to cykl warsztatów przeznaczonych dla managerów firm, którzy na co dzień mierzą się z wyzwaniami związanymi z optymalizacją i zapewnieniem ciągłości procesów produkcyjnych.

Więcej informacji o wydarzeniu udzieli:
Renata Bilska
r.bilska@versabox.pl
Tel.: +48 600 722 204 

Źródło: VersaBox 

Dodano 07.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy