Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Drugie Technovation Forum

 

Drugie Technovation Forum
 

Drugie Technovation Forum, poświęcone kadrze zarządzającej działami produkcji i rozwoju stało się miejscem omówienia sposobów wprowadzania innowacji w Polsce i na Świecie.

Tegoroczne Technovation Forum odbyło się w dniach 6-7 marca 2019 r. w takiej samej, sprawdzonej już formule, jak rok wcześniej. W trakcie dwóch dni miało miejsce kilkanaście wystąpień, prowadzonych głównie przez dyrektorów działów badań oraz rozwoju firm działających w Polsce. Gościem specjalnym był David Knott, który przez wiele lat zarządzał międzynarodowymi projektami badawczymi w koncernie Rolls-Royce.

Według organizatora - Grupy ODITK jednej z wiodących firm szkoleniowych w Polsce w wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 gości, co pozwoliło zapewnić kameralną, swobodną atmosferę i uprościło dzielenie się wiedzą. Przeprowadzono również panele dyskusyjne w grupach, w czasie których wspólnie omawiano zasadnicze tematy dla polskich konstruktorów i innowatorów. Dodatkowymi atrakcjami było zwiedzanie zakładu produkcyjnego firmy Volvo oraz możliwość przejechania się oryginalnym, niemal 100-letnim Fordem T.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod adresem: www.technovationforum.pl


Źródło: Grupa ODITK 

Dodano 18.03.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy