Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nie przegap majowych szkoleń Axon Media

Konferencje Techniczne Axon Media
Fot.: Axon Media Group

Czwarta edycja Konferencji Technicznych przygotowanych przez Axon Media Group - wiodącego organizatora spotkań szkoleniowo-konferencyjnych dla branż produkcyjnych nabiera tempa.

Kalendarium wydarzeń Axon Media zbliża się do półmetka, wypełniając sale uczestnikami poszukującymi wiedzy oraz praktycznych przykładów z zakresu optymalizacji i unowocześniania produkcji. W maju wystarczy poświęcić jeden dzień, by skorzystać z darmowych konsultacji z ekspertami z najważniejszych firm z branży maintenance, przeprowadzić testy najnowszych produktów i rozwiązań, a także odbyć skuteczny networking.

„Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” to pierwsza z konferencji, która odbędzie się 16 maja w Gdyni. Inteligentna komunikacja, rozwiązania sieciowe i aplikacje zrobotyzowane, roboty współpracujące, hybrydowe bezpieczeństwo to jedynie kilka zagadnień z szerokiego programu wydarzenia. 

24 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. W programie spotkania znajdą się m.in. przypadki z zakresu efektywnych rozwiązań i trendów w UR, optymalizacja pracy warsztatu, redukcja czasów przestojów, parametryzacja, sprężone powietrze, technologie ultradźwiękowe i kamery termowizyjne. 

Obie konferencje zgromadzą praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o obecnych trendach i technologiach. Wśród nich są specjaliści z takich firm jak: Berner, OMRON Electronics, Balluff, Turck, Pepperl+Fuchs, Elmark Automatyka, Pilz, 7bar, Impex-Saro, BEKO Technologies, FANUC, Techem, B&R Automatyka Przemysłowa, igus, Simex,Güdel, Murrelektronik,Pneumat System, SIBA, a także wielu innych. 

Prelekcje zostaną uzupełnione praktycznymi warsztatami oraz wystawą targową wiodących firm z branży przemysłowej. Dzięki takiej formule goście mają możliwość zapoznania się oraz przetestowania najnowszych produktów, oraz rozwiązań.

Rejestracja - Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji

Rejestracja - Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl


Źródło: Axon Media Group 

Dodano 23.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy