Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych

Konferencja Techniczna zorganizowana przez AXON Media skupiała się na rozwiązaniach automatyzacji rozwiązań intralogistycznych i magazynowych.

Dostawy z magazynu do stanowisk produkcyjnych wymagają stworzenia efektywnego systemu logistyki wewnętrznej w fabryce, obejmującego zarówno właściwie zorganizowany magazyn, jak i optymalne ścieżki transportu na hali produkcyjnej. Zamiast wydawać materiały w dużych partiach i całymi paletami, należy je dostarczać do stanowisk często i w małych ilościach oraz przewozić je nie wózkami widłowymi, ale specjalnymi ciągnikami bądź wózkami pchanymi ręcznie, kursującymi wg ustalonego rozkładu jazdy i po specjalnie wyznaczonych trasach. 

Tego typu zagadnienim było poświęcone właśnie spotkanie zorganizowane przez AXON Media w Gdyni. Firmy obecne na konferencji prezentowały m.in. rozwiązania automatyzacji procesów produkcyjnych i logistycznych czy regałów magazynowych dedykowanych dla logistyki wewnętrznej.

Spotkanie było idealnym miejscem do poznania realnych praktyk stosowanych przez czołowe przedsiębiorstwa na rynku i aktualnych technologii. Program spotkania został podzielony na obszary: logistyka wewnątrzzakładowa, magazynowanie oraz oprogramowanie. Integralną częścią konferencji będą stoiska wystawiennicze, a także konsultacje eksperckie. 

Źródło: AXON Media


Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy