Klaster CPG na Warsaw Pack 2025

W dniach 8-10 kwietnia 2025 r., podczas targów Warsaw Pack 2025, odwiedź wspólne stoisko firm członkowskich Klastra Creative Packaging Group w hali F, stoisko F3.22.
Drugiego dnia targów (9 kwietnia 2025 r.) Klaster zaprasza również na konferencję „Regulacje, badania, wizerunek – kompleksowe spojrzenie na branżę opakowaniową”, gdzie eksperci przedstawią kluczowe wyzwania i praktyki w branży.
Konferencja Klastra CPG
Wśród prelegentów znajdzie się Michał Jędrzejczak z Kancelarii "Maruszkin", który przedstawi wpływ regulacji dotyczących opakowań na środowisko oraz związane z nimi wyzwania dla przedsiębiorstw. Konrad Nowakowski, Prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, omówi znaczenie rozporządzenia PPWR w kontekście zrównoważonego rozwoju. Katarzyna Bieńkowska z Silny&Salamon Sp. z o.o. poruszy temat ESG i jego wpływu na relacje biznesowe. Justyna Kierzkowska-Grzyb z Aniflex Sp. z o.o. przedstawi innowacyjne rozwiązania etykietowe dostosowane do aktualnych regulacji środowiskowych. Na zakończenie SJ Hamilton przybliży znaczenie badań laboratoryjnych w ocenie jakości i zgodności opakowań z wymaganiami prawnymi.
Konferencja to doskonała przestrzeń do inspirujących dyskusji oraz wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami, pozwalająca lepiej zrozumieć aktualne wyzwania i kierunki rozwoju branży.
Wspólne stoisko firm członkowskich
Na 260 m² przestrzeni swoje rozwiązania zaprezentują: Nord Napędy Sp. z o.o., Automatec Sp. z o.o., Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o., Tarnoplast Sp. z o.o., Elautec S.C., Plan Kochaniec & Limanówka S.C. oraz Purcoo Print And Packaging Sp. z o.o. Firmy zaprezentują rozwiązania z zakresu automatyzacji i maszyn pakujących, a także materiały i gotowe opakowania. Odwiedzający mogą liczyć na liczne atrakcje oraz prezentacje produktów, które z pewnością przyciągną uwagę i zainspirują do współpracy.
Wśród wystawców na indywidualnych stoiskach znajdą się również inne firmy zrzeszone w klastrze:
- Empra (F4.22)
- Igus Sp. z o.o. (F3.31)
- Kram FC Sp. z o.o. (F3.13)
- Labeltec Sp. z o.o. (F2.43)
- Ls Tech Sp. z o.o. (F2.27)
- Fabryka Systemów Pakujących Pablo PL Sp. z o.o. (F3.17)
- PGS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
- Polpack Zeus Sp. z o.o. (E2.16)
- Polpak Sp. z o.o. (E4.15)
- Turck Sp. z o.o. (F1.05)
- Silny&Salamon Sp. z o.o. (F4.05)
Klaster CPG – Creative Packaging Group zaprasza do odwiedzenia targów Warsaw Pack 2025, udziału w konferencji oraz rozmów na stoisku nr F3.22.
Szczegóły dotyczące wydarzenia będą publikowane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Klastra!
Źródło: Klaster CPG – Creative Packaging Group

26-065 Podzamcze
+48 22 752 34 23 wew. 666
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- P-Weld – Zrobotyzowane Rozwiązania w Spawaniu
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Zapisz się na CT | SCAN FORUM Forum Technik CT i Skanowania 3D
- Webinary Beckhoff – dostępne online
- Estun inwestuje w Polsce
- OMNI-ADP – modułowe komputery panelowe AAEON w ofercie CSI S.A.
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)





