Szukaj w działach:

Pneumatyka i pomiary w Targach Kielce!

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, której ważnymi elementami są Targi CONTROL-STOM i KIELCE FLUID POWER zostaje wydłużona. 


Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z Targami Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM oraz Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER odbędzie się wiosną w dniach od 28 do 31 marca 2023 roku. Wyjątkowo, na prośbę wystawców potrwa nie trzy, ale cztery dni.

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Jak podaje Organizator, Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, zapełniła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, w których pojawiło się 500 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. 
 


- Targi są fajne. Ruch jest spory. Maszyn, ludzi oraz ciekawych rozmów jest bardzo dużo, więc wydarzenie oceniam absolutnie na plus - tak udział firmy TECHNOLUTIONS w Targach CONTROL-STOM 2022 podsumowywał na gorąco przedstawiciel firmy, Waldemar Furman.


Podczas kolejnych Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, już w marcu 2023 roku w Targach Kielce prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Nie dziwi fakt, że przez przedstawicieli branży wydarzenie to jest traktowane jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo - Wschodniej.

Z kolei innowacyjne systemy pneumatyczne: silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie, to część z produktów, które zostaną zaprezentowane podczas Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER.

Przemysłową ofertę tych dwóch wydarzeń uzupełnią targi: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.
 

Więcej o Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce na Zrobotyzowany.pl Źródło: Targi Kielce 
Video: ZrobotyzowanyTV

POWIĄZANE
KUKA KR SCARA, czyli siła, szybkość i wydajność KUKA - KR SCARA, czyli siła, szybkość oraz niezwykła wydajność w ultrakompaktowym wydaniu...
Bosch IoT Suite łączy maszyny samojezdne z Internetem Bosch Rexroth jest doświadczonym partnerem w hydraulice mobilnej. Korzystając z zelektryf...
Eksperci o bezpiecznym zakładzie przemysłowym Po raz pierwszy czasopisma „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” i „Contr...
FANUC Polska zaprasza STOM 2018 Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach...
Trzecia edycja dni otwartych Lenze, Balluff, FANUC i Schunk Trzecia edycja dni otwartych została zorganizowana w siedzibie Lenze w Katowicach wraz z f...
Światowe trendy branży motoryzacyjnej Tematem przewodnim piątej edycji konferencji Automotive będą najnowsze trendy oraz wdroże...
Partnerzy