Targi METAL już w październiku w Kielcach
Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz odbywający się równolegle Salon Technologii Obróbki Metali STOM stanowią jedne z największych wydarzeń branży odlewniczej i obróbki metali na świecie. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Październikowa Przemysłowa Jesień w Targach Kielce to pierwsze targi branży odlewniczej od 2019 roku. Liczba firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu utrzymuje się na poziomie poprzednich edycji, swoją obecność potwierdzili liderzy rynku. Kielecka wystawa od lat jest największym wydarzeniem dla branży odlewniczej w Polsce i jedną z najważniejszych na świeci. To ponad 300 wystawców z 28 krajów całego świata i przeszło 10 000 metrów kwadratowych. Wystawcami targów METAL są firmy, które w swojej ofercie posiadają komponenty i oprzyrządowanie dla odlewni m.in. z Belgii, Białorusi, Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy. Na stoiskach nie zabraknie znanych i cenionych światowych marek, takich jak: METALS MINERALS, GUSS-EX, FOUNDRY PARTNER, DISA (Danmark), WHEELABRATOR (Danmark), EURO-EQUIP (Spain), ConviTec (Germany), PLASTMET Poland, ECOCER (Italy), CAST METAL, NORGPOL, AGRATI, KPR-PRODLEW, PROMET, FERRUS, BARABASZ, PETROFER and KOM -ODLEW.
Jak podaje Organizator, Targi odwiedza je 4 000 branżowych zwiedzających, z najdalszych zakątków świata, m.in. Austrii, Belgii, Estonii, Francji, Litwy, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Uzbekistanu, Niemiec, Czech, Włoch, Ukrainy, Węgier, Białorusi, Słowacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Rosji, Turcji, Indii, Chin czy Japonii. Wśród kilku tysięcy ekspertów z całego świata byli uczestnicy 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa.
METAL odwiedzają przedstawiciele sektora odlewniczego, maszynowego i elektromaszynowego, kolejowego, stoczniowego, zbrojeniowego, robotyki i automatyki, motoryzacji oraz przemysłu lotniczego. To nie tylko doskonała możliwość podtrzymania dotychczasowych kontaktów biznesowych, ale także pozyskania nowych klientów. Każda edycja targów to także możliwość promocji produktów i możliwość spotkania z międzynarodowymi autorytetami.
Ofertę Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL uzupełniają liczne wystawy towarzyszące. Podczas poprzedniej edycji udany debiut zaliczyły Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT. Nowoczesne maszyny i urządzenia, surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych zaprezentowane zostaną podczas Międzynarodowych Targów Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET. METAL 2021 to także targi RECYKLING, które obejmują przerób metali nieżelaznych. Podczas targów STOM nie zabraknie DNI DRUKU 3D, a także wydarzeń poświęconych technologiom laserowym, spawalniczym czy komponentom łącznym i mocującym.
Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie www.metal.targikielce.pl oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/metal-trade-fair
Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?