Szukaj w działach:

Targi PCI Days 2021 stacjonarnie w Warszawie

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

To już pewne! Długo wyczekiwane Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie 8 i 9 września 2021 r. w Warszawie. Nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji nie zastąpią możliwości budowania bezpośrednich relacji. Dlatego Organizatorów PCI Days tak bardzo cieszy decyzja o odmrożeniu branży targowej i możliwość zorganizowania Targów PCI Days w tradycyjnej formie B2B.

Od czasu premierowej edycji, która zakończyła się ogromnym sukcesem, mijają 2 lata. Pandemia koronowirusa zmusiła nas do dwukrotnej zmiany terminu wydarzenia. Czas ten wykorzystaliśmy na opracowanie atrakcyjnego programu merytorycznego oraz dotarcie do szerokiego grona Wystawców. W rezultacie, podczas wrześniowej edycji, na Odwiedzających będzie czekać aż 110 stoisk wystawowych o zróżnicowanym asortymencie.

Tegoroczni Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Będzie to unikalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się jednocześnie z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

Ogromne zainteresowanie premierową edycją wydarzenia wśród Wystawców i Odwiedzających, jak również dynamiczny rozwój przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, utwierdzają Organizatorów w przekonaniu, że Targi PCI Days 2021 ponownie będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów.

Wydarzenia towarzyszące

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem i niewątpliwie przyczynią się do zgłębienia specjalistycznej wiedzy. Odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Szczególnej uwadze polecamy:

  • Konferencję Be Inspired - Nowości Surowcowe 2021/2022, będąca absolutną nowością na Targach! W ramach konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości.
  • Konferencję „Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, która poprowadzona zostanie przez dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji.
  • Praktyczne warsztaty dla zakupowców, skupią się wokół zwiększenia efektywności struktur zakupowych i poprowadzone zostaną przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów: Monikę Bis oraz Andrzeja Zawistowskiego.

Networking

Targi PCI Days stały się rozpoznawalną platformą integrującą w jednym miejscu przedstawicieli branży farmaceutycznej i kosmetycznej, w tym członków zarządów, liderów działów badań i rozwoju, produkcji, zakupów czy inwestycji. Tym samym, Targi stanowią doskonałą okazję do budowania kontaktów biznesowych, które mogą okazać się przełomowe dla rozwoju oraz tworzenia innowacji produktowych i technologicznych w obu sektorach. 

Trendy i inspiracje

Na Targach PCI Days 2021 po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których Odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami. 

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez Wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw. 

Powrót do Expo XXI 

Targi PCI Days 2021 odbędą się w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Decyzja o zmianie lokalizacji, na krótko przed Targami była bardzo trudna, jednak została podjęta w poczuciu odpowiedzialności za zadowolenie zarówno Wystawców, jak i Odwiedzających. 

Targi odbędą się ponownie w Expo XXI - w miejscu, w którym zorganizowane zostały po raz pierwszy. Premierowa edycja Targów odniosła ogromny sukces zarówno pod kątem ilości Odwiedzających, jak również organizacji i przebiegu targów. Dlatego też Organizatorzy są przekonani, że powrót do Expo XXI zapewni wszystkim bezpieczny, spokojny i owocny przebieg spotkania. Wierzymy również, iż bliskość hoteli i węzłów komunikacyjnych dodatkowo wpłynie na większy komfort naszych Gości.

Rejestracja i udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatna. 


--> Więcej informacji o PCI Days 2021 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Wydawnictwo Farmacom
Redaktor: MRR 

POWIĄZANE
Relacja z Debaty Robotycznej 2022 135 uczestników, 7 prelegentów, 221 minut debaty, 100% pozytywnych ocen - t...
Nagroda Red Dot dla cobot GoFa™ Wiodący eksperci w dziedzinie projektowania produktów wyróżnili robota wsp&...
Szybsza robotyzacja dzięki systemowi VersaBox Czołowy polski producent rozwiązań robotycznych zaprezentował swoją najnowszą usługę. Dzi...
Inteligentne systemy wizyjne 3D Trwa boom na ultranowoczesne systemy wizyjne. Inteligentne czujniki i kamery oraz tr&oacu...
Prowadnice liniowe do zastosowań zrobotyzowanych W celu zwiększenia wydajności produkcji inżynierowie i producenci coraz częściej wybieraj...
Gdzie możemy zastosować robota współpracującego (cobota)? Roboty współpracujące "uwalniają" pracowników od mało atrakcyjnych i powtarz...
Partnerzy