Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Wielkie premiery KUKA 2020


KR Scara, KR 4, KR C5, KR C5 micro – niezawodne, wydajne, elastyczne, dopracowane do perfekcji! Nowe rozwiązania KUKA to gwarancja doskonałych rezultatów przy minimalnych kosztach utrzymania. Odkryj nowości KUKA 2020!

Ultrakompaktowe roboty KR SCARA są gwarancją najwyższej wydajności i precyzji. Inteligentne funkcje to dopiero początek. KR SCARA jest lekki, smukły i szybki, a przy tym – wyjątkowo silny (udźwig do 6 kg). Robot zapewnia najkrótsze czasy cykli (nawet 0,36 s przy zasięgu 500 mm i 0,38 s przy 700 mm). Ponadto redukuje całkowite koszty posiadania, gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność.

KR 4 AGILUS to kompaktowy robot przemysłowy o dużej mocy, który – z uwagi na swoje parametry – da sobie doskonale radę praktycznie w każdym środowisku. Klasa udźwigu do 4 kg i zwiększony zasięg do 600 mm daje nieograniczone możliwości, a niekwestionowaną siłą modelu jest jego precyzyjna powtarzalność i czas cyklu – przy odchyleniu wynoszącym maksymalnie 0,02 mm w jednym kroku roboczym oraz czasie cyklu krótszym niż 0,4 sekundy.

KR C5 to szafa sterownicza robotów z bezpiecznym, przyszłościowym sprzętem i inteligentnym oprogramowaniem do produktów i usług cyfrowych. KR C5 jest kompatybilna pod względem funkcji z szafą sterowniczą KR C4. Ponadto, dzięki dostępności sprawdzonego oprogramowania systemowego, które umożliwia szybkie uruchomienie, zmniejsza czas potrzebny na szkolenie.

KR C5 micro to szafa sterownicza do małych robotów, która oferuje maksymalną wydajność, łączność i elastyczność na minimalnej przestrzeni. Dzięki swoim parametrom jest w stanie płynnie zintegrować się z istniejącymi środowiskami automatyzacyjnymi. KR C5 micro cechuje kompatybilność, niskie całkowite koszty posiadania (między innymi z uwagi na redukcję zużycia energii), a dodatkowo globalne zastosowanie.


Źródło: KUKA

Podziel się
powrót

Newsletter

Polecamy:

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy