Wyczekiwana Przemysłowa Wiosna jesienią

Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż. Potrzebę rozmów i spotkań podkreślają także wystawcy.
|
STOM-ROBOTICS to salon w całości poświęcony robotom przemysłowym. Zakres branżowy targów obejmuje również projektowanie i wykonywanie linii technologicznych, napędy i sterowanie, oprzyrządowanie oraz chłodziwa i ciecze technologiczne. Od debiutu wystawy trzy lata temu, jej partnerem jest firma YASKAWA. Firma ta powstała ponad 100 lat temu w Japonii jako producent silników elektrycznych, który przez lata wyrósł na technologicznego lidera w branży robotyki i automatyki przemysłowej. Firma może poszczycić się sprzedażą na poziomie 3,8 Miliarda Euro i zatrudnieniem 14 500 wykwalifikowanych i pełnych pasji pracowników na świecie.
Ale przemysłowy cykl to nie tylko roboty. Obróbka blach i cięcia czyli STOM BLECH&CUTTING, STOM-TOOL czyli obrabiarki i narzędzia, targi poświęcone technologiom laserowym STOM-LASER, kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa, technologie antykorozyjne oraz ochrona powierzchni EXPO-SURFACE, jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodnie CONTROL-STOM, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań pod nazwą KIELCE FLUID POWER, ceniona w całej branży szybkiego prototypowania Dni Druku 3D, Targi Wizualizacji Procesów WIRTOPROCESY i uzupełniające tę szeroką ofertę Targi Elektroniki i Automatyki TEiA – tak w ogromnym skrócie przedstawia się to co branżowi zwiedzający mogą zobaczyć w kieleckim ośrodku. W tym roku do bogatego cyklu nie bez powodu dołączają Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. Rynek elementów złącznych daje w Polsce pracę dziesiątkom tysięcy ludzi w handlu i co najmniej kilku tysiącom w produkcji, jego wartość liczona jest w miliardach złotych. Wartość rodzimej produkcji branży (w kraju działa około 120 wytwórców) przekroczyła w 2019 r. 2 mld zł. Dodatkowo polskie łączniki w ciągu kilkunastu lat osiągnęły status hitu eksportowego, zwiększając przychód z eksportu ponad trzykrotnie.
W tegorocznej, nietypowej „Przemysłowej Wiośnie” weźmie udział ponad 180 wystawców, współwystawców oraz firm reprezentowanych z 17 krajów. Choć wystawy będą mniej okazałe niż te w poprzednich latach, nadal pozostają bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki. Wystawcy będą mieli szansę dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, z kolei zwiedzający zapoznać się z nowymi produktami i technologiami. Takie możliwości da wszystkim udział w Targach spod znaku STOM, które odbędą się w dniach od 22 do 24 września 2020 r.
Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub rejestracji na miejscu na podstawie ważnego Zaproszenia (wymagane wówczas pozostawienie wizytówki lub wypełnienie formularza).
-->POBIERZ ZAPROSZENIE
-->REJESTRACJA ONLINE
Przydatne informacje
--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
--> PLAN TARGÓW
--> INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW
--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH
Źródło: Targi Kielce
- Digitalizacja procesów przemysłowych - raport
- Roboty przemysłowe - raport IFR 2019
- Roboty współpracujące - przegląd rynku 2020
- Roboty Scara - przegląd rynku 2020
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Roboty spawalnicze - przegląd rynku 2020
- Roboty Delta - przegląd rynku 2020
- Fabryka Przyszłości - Osiągaj cele dzięki danym
- Fabryka Przyszłości - Rozwijaj się dzięki technologii
- Ulga na robotyzację - dla kogo i od kiedy
- Cobot Yaskawa na stacji paletyzującej
- Świat robotyzacja na Robo Challenge 2021
- Zrobotyzowany depaletyzer do obsługi złożonych zadań
- Jak Asset Tracking może pomóc w digitalizacji produkcji?
- Jak uczą się roboty przemysłowe?
- Wszystko o uldze na robotyzację
- Robotyka i automatyzacja procesów na UTH w Radomiu





