Wszystko o montażu przemysłowym na Assembly Go
Targi w Krakowie połączyły siły z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu, aby wspólnie zorganizować pierwsze targi, w pełni poświęcone zagadnieniom montażu przemysłowego. Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było - Targi ASSEMBLY GO.FIRST EUROPEAN SHOW odbędą się w dniach 24-25 listopada w EXPO Kraków.
Nadchodzi czas mobilizacji
Polski przemysł stoi u progu dużych przemian. Pandemia spowodowała, że dotychczasowa pozycja wielu firm została zagrożona. Targi są szansą na „powrót do gry” dla wielu przedsiębiorców, bowiem pozwalają na zdobycie nowych kontaktów, nowych rynków zbytu, a przede wszystkim na przyspieszenie odtworzenia łańcucha dostaw. Po czasie izolacji nadchodzi czas mobilizacji - najwyższa pora, aby nadrobić poniesione straty. Targi z całą pewnością są kluczowym narzędziem wsparcia i reaktywacji biznesu, więc warto z niego skorzystać, aby nie pozostać w tyle za konkurencją.
Synergia wydarzeń
Unikatowe na polskim rynku Targi ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW odbędą się równolegle z czwartą edycją Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, które wyróżnia ugruntowana pozycja na rynku. W tym samym czasie premierę będą miały Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Synergia trzech wydarzeń gwarantuje szeroką tematykę i dotarcie z ofertą do licznego grona przedsiębiorców z różnych branż.
ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów oraz projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi, jak również wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.
Konferencja świat montażu po COVID 19
Goście targów będą mieli okazję udziału w specjalnej konferencji „Świat montażu po COVID 19 – przyśpieszenie czy opóźnienie automatyzacji procesów?”, której organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu. Dyskusja z udziałem ekspertów z branży montażu skupi się wokół zmian modelu pracy, w dużej mierze zweryfikowanego przez pandemię i wpływu minionych miesięcy na działanie firm produkcyjnych. Podczas paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów uczestnicy będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi organizowania pracy w nowej rzeczywistości. Wśród tematów znajdą się również zagadnienia związane z przyspieszeniem procesów automatyzacji w produkcji i wymagań, z którymi w kolejnych latach, będą musieli zmierzyć się przedsiębiorcy.
EXPO Kraków gotowe na przyjęcie gości
Trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego wydarzenia.
- Cieszymy się, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja, targi będą mogły odbyć się w planowanym terminie. Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na przygotowanie wydarzeń w nowych warunkach sanitarnych. Dzięki wypracowanym procedurom targi będą bezpieczne i komfortowe - mówi Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie. |
Wszystkich zainteresowanych prezentacją oferty organizatorzy zachęcają do kontaktu. Szczegóły dostępne są na stronie www.assemblygo.pl
Więcej o wydarzeniu na Zrobotyzowany.pl
Źródło: Targi w Krakowie
Redaktor: MRR
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Prosty falownik MOVITRAC® basic od SEW-EURODRIVE
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Stäubli TX2-200: Nowy Członek zrobotyzowanej Rodziny
- Trójfazowe silniki asynchroniczne IE4 serii DRU
- Dlaczego rozważać robota Codian do projektu automatyzacji?
- Lenze i750 cabinet otwiera nowe możliwości
- Sterowniki Lenze – łatwe i wydajne sterowanie ruchem
- VII Wielkopolskie Sympozjum Spawalnicze
- Coboty: kluczowy element łatwej automatyzacji przemysłowej
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024