Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowoczesny przemysł na WIW 2019

 

Przemysłowe Targi Warsaw Industry Week
 


W listopadzie szerokie spektrum salonów tematycznych IV edycji Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019 pozwoli poznać nowości i technologie z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu, rozwijających się w Polsce. 

Targi odbywające się w Ptak Warsaw Expo w dniach 13-15 listopada są przede wszystkim wydarzeniem o charakterze kontraktacyjnym skierowanym do przedstawicieli biznesu, podczas którego prezentują się wszystkie sektory przemysłu. Wystawa rokrocznie przyciąga coraz więcej przedstawicieli środowisk produkcyjnych, dyrektorów generalnych, członków zarządu i specjalistów branżowych - chcących poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w produkcji.

W trakcie tegorocznej wystawy na Strefie Automatyzacji i Robotyzacji w Hali E wystawcy zaprezentują rozwiązania z zakresu:

 • automatyzacji procesów produkcyjnych
 • robotów przemysłowych
 • czujników
 • technologii sterowania
 • układów napędowych
 • zabezpieczeń energetycznych zakładów produkcyjnych
 • oprogramowania dla przemysłu produkcyjnego
 • druku 3D.

Dla zainteresowanych udziałem w Warsaw Industry Week 2019 przygotowane zostały bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać darmowy bilet, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. 

Według szacunków organizatora zeszłoroczną targi odwiedziło 11 tys. gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby zwiedzających, szczególnie z sektorów: przemysł motoryzacyjny i producenci komponentów (EOM), producenci AGD, Przemysł lotniczy, stoczniowy, kolejowy, produkcja maszyn, urządzeń i narzędzi mechanicznych, produkcja i obróbka metali (stali, aluminium, frezowanie, skrawanie, konstrukcje stalowe), producenci farmaceutyczni i kosmetyczni, mechanika precyzyjna i optyka, przemysł elektryczny i elektroniczny.

Wybrani wystawcy 2019: Balluff, Bosch Rexroth, Beckhoff Automation, Captron Electronic, Eaton Electric, Fanuc, HIWIN Gmbh, IFM Electronic, Lapp Kabel, Lenze, Mitsubishi Electric Europe, Relpol, Renex, Sick, Staubli, Turck, Wago Elwag, Weidmuller.

--> PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW

Kolejny raz wystawcy będą mogli skorzystać z dodatkowego programu Hosted Buyers – to efektywna inicjatywa mająca na celu pozyskanie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. Podczas edycji 2018 w ramach programu odbyło się ponad 200 spotkań matchmaking’owych.  

Targi to nie tylko wystawa, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących. Odwiedzający mogą spodziewać się licznych warsztatów, prezentacji produktowych, przykładów wdrożeń oraz bussines case’ów. W 2019 r. w czasie Głównej Konferencji „Instrumenty Przemysłu 4.0” goście poznają przykłady wdrożeń nowoczesnych technologii w Polsce.

Na zwiedzających czekają także liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, dostęp do internetu WiFi, punkty gastronomiczne. Więcej o Targach na Zrobotyzowany.plŹródło: Ptak Warsaw Expo, Zrobotyzowany.pl

Dodano 03.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy