Szukaj w działach:

Wszystko o SYMAS® i MAINTENANCE 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Międzynarodowi wystawcy, warsztaty i wykłady eksperckie, specjalne strefy tematyczne, stoiska VR –  w dniach 2-3 października br. odwiedź 11. Międzynarodowe Targi SYMAS® i 10. Międzynarodowe Targi MAINTENANCE i sprawdź co jeszcze przygotowali Organizatorzy.

Do tej pory w EXPO Kraków na Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®, a także Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE swoją ofertę zaprezentowały już 522 firmy aż z 22 krajów. W edycji 2019 swoje uczestnictwo potwierdziły m.in.: Atlas Copco Polska Sp. z o.o., CEMA S.A., Conrad Electronic, DEC Poland Tekpro, Endress+Hauser, HAVER & BOECKER, Hennlich, I-CARE Polska, JKF Polska, Kaercher, Ledolux Poland, Grupa MARAT, MCAM Poland, MYSAK Group, NERAK Foerdertechnik, ORLEN Oil, Piab Polska, Pompy i Systemy, Ricco International Trade & Consultancy, Scutti Polska, Serafin Maszyny, SEW-EURODRIVE Polska, SKAKO VIBRATION, Sternet, TIM S.A. 

--> LISTA WYSTAWCÓW TARGÓW SYMAS®

--> LISTA WYSTAWCÓW TARGÓW MAINTENANCE

--> PLAN HALI TARGOWEJ

Konferencje, wykłady, warsztaty

Wystawie towarzyszyć będą aż dwie konferencje: „8. edycja Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu” oraz „Nowoczesne Technologie dla Branży Materiałów Sypkich". W roli prelegentów wystąpią specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie. Spora dawka branżowej wiedzy zaprezentowana zostanie także podczas bezpłatnych seminariów WorkShops, które odbędą się bezpośrednio w jednej z hal wystawienniczych, natomiast w salach seminaryjnych na terenie EXPO Kraków oraz w przestrzeni targowej zostaną przeprowadzone specjalistyczne warsztaty, m.in.:

  • Sztuczna inteligencja, czyli jak przełożyć dane z maszyn na zyski? – prowadzenie: Szymon Bazan, Alphamoon
  • Predykcja przede wszystkim! – Servo Viewer: przewidywanie i zapobieganie awarii – prowadzenie: FANUC POLSKA
  • Przejmij kontrolę – MT-LINKi: zdalny nadzór i diagnostyka parku maszynowego – prowadzenie: FANUC POLSKA
  • Ultradźwiękowy monitoring stanu maszyn – prowadzenie: Jerzy Halkiewicz, UE SYSTEMS Europe.

--> PROGRAM TARGÓW SYMAS®

--> PROGRAM TARGÓW MAINTENANCE

Strefy tematyczne

Aby ułatwić uczestnikom poruszanie po Targach SYMAS® i MAINTENANCE wystawy podzielono na 4 strefy tematyczne, w których zostaną zaprezentowane maszyny, urządzenia i usługi. W Strefie Atex znajdą się firmy, które posiadają rozwiązania techniczne, które ograniczają tworzenie się atmosfer wybuchowych, zabezpieczenia przeciwwybuchowe, urządzenia przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Dzięki Strefie Cementowo-Wapienniczej odwiedzający zobaczą nowości technologiczne stosowane w kopalniach kruszyw, cementowniach, betoniarniach i zakładach produkujących materiały budowlane. Z kolei trzecia Strefa Przemysł 4.0 to przestrzeń skupiającą najnowsze rozwiązania, a także technologie dla przemysłu z zakresu IoT. Nowością będzie strefa tematyczna skierowana do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych rozwojem, projektowaniem, zakupem i sprzedażą urządzeń oraz usług związanych z filtrowaniem i separacją - Strefa Filtry. 

Technologia VR podczas Targów SYMAS®

Technologia VR ma sporo do zaproponowania branży przemysłowej – jest znakomitym narzędziem do symulacji i wizualizacji m.in.: niebezpiecznych warunków w zakładzie przemysłowym, działania drogiego lub trudnego w obsłudze sprzętu, jak również procesów produkcyjnych. Do udziału w zbliżającej się edycji targów zaproszono firmy EPIC VR i BHP VR. Przedstawią one w lobby swoje rozwiązania VR dla przemysłu. Ponadto Adrian Łapczyński z firmy EPIC VR poprowadzi w strefie WorkShops prelekcję: „Wirtualna rzeczywistość w kontekście wykorzystania jej w przemyśle".

Specjalna Strefa Kariery 

Z myślą o oferujących pracę oraz szukających zatrudnienia w czasie zbliżających się Targów zorganizowana zostanie Strefa Kariery, w ramach której zaprezentowana zostanie szeroka oferta pracy dla pracowników branży przemysłowych. Miejsce to będzie również okazją do konsultacji z doradcami personalnymi podczas darmowych warsztatów. Firmy mają możliwość zgłaszania swoich ofert pracy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Strefa Kariery powstaje przy współpracy z HR Wise - firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji inżynierów i pracowników technicznych na stanowiska niższego oraz wyższego szczebla dla firm przemysłowych z różnych branż.

Zainteresowani udziałem w Targach już dziś mogą odebrać bezpłatny identyfikator. Aby go otrzymać, należy dokonać rejestracji na stronie Targów SYMAS® i MAINTENANCE.

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> GARŚĆ PRAKTYCZNYCH INFORMACJI
Więcej o Targach SYMAS® na Zrobotyzowany.pl


Więcej o Targach MAINTENANCE na Zrobotyzowany.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie


POWIĄZANE
proALPHA Ray: mobilne rozwiązanie ERP Rrozwiązanie proALPHA bazujące na technologii internetowej - proALPHA ray uzyskało status...
Już niedługo XII edycja Green Industry Summit 2023! Już 18 października 2023 roku hotel Sheraton Grand Warsaw stanie się centrum dyskusji na ...
Targi TOOLEX - razem napędzamy przemysł Ostatnio każdy z nas stanął przed wyjątkową sytuacją i wieloma wyzwaniami. Przemysł targo...
Jak zacząć cyfrową transformację Przemysł 4.0 zmienia przyszłość produkcji dzięki nowoczesnym technologiom, metodom zarząd...
Projektowanie stabilnych ram pod zrobotyzowane systemy Roboty o lekkiej konstrukcji stają się w wielu obszarach przemysłowych coraz powszechniej...
Wynalazki i innowacje na INTARG® 2023 XVI Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® odbędą się w Katowicac...
Partnerzy