Szukaj w działach:

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT na ITSEC 2023

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


27 kwietnia odbędzie się dziesiąta edycja konferencji ITSEC, którą Bakotech cyklicznie organizuje dla Partnerów, Integratorów i Resellerów. Tegoroczne wydarzenie przyjmie formę stacjonarną i odbędzie się w zlokalizowanym w centrum Warszawy biurowcu Varso Place.


Ataki cybernetyczne z każdym dniem stają się coraz bardziej wymyślne. Osoby, które nie śledzą codziennych wydarzeń związanych z tymi zagadnieniami, mogą zatem czuć się czasem nieco zagubione. Phishing, ataki typu DDoS, boty, wirusy, coraz bardziej zwinni hakerzy – zagrożenia czyhają na nas na każdym kroku i warto mieć tego świadomość. Skąd jednak czerpać wiedzę o zagrożeniach? Gdzie poznać narzędzia, które rozwiążą za nas problemy związane z nieszczelnymi zaporami czy atakami hakerskimi czekającymi na nas w sieci? 

Celem organizowanego corocznie wydarzenia jest więc pokazanie ważności ochrony danych oraz zabezpieczenia systemów teleinformatycznych firm. Jest to ważne szczególnie w obecnym czasie, gdy wiele przedsiębiorstw wykonuje pracę zdalną, a ich dane są przetwarzane na urządzeniach znajdujących się poza siecią firmową – często prywatną. Na konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania i narzędzia z obszaru bezpieczeństwa IT, które stają się niezbędne w codziennym funkcjonowaniu wielu organizacji, a co za tym idzie – mogą posłużyć Partnerom do poszerzenia portfolio, a zarazem być skutecznym narzędziem ochrony danych i urządzeń dla ich Klientów. Zaprezentowane produkty będą reprezentować szeroki zakres bezpieczeństwa IT, w tym: rozwiązania do prewencji i zapobieganiu włamaniom, kontroli dostępu i uwierzytelniania użytkowników, detekcji zagrożeń czy analizy i audytu połączeń sieciowych. Nie zostaną pominięte również usługi z oferty Grupy Bakotech umożliwiające Partnerom poszerzenie swojej oferty rynkowej o szkolenia, wdrożenia lub usługi wsparcia posprzedażnego premium, tym samym pozwalając na wygenerowanie dodatkowej marży bez konieczności inwestycji w zasoby ludzkie czy techniczne.

Uwzględniając potrzeby uczestników konferencji, po zakończeniu sesji plenarnej, wydarzenie zostanie podzielone na trzy części. W jednym pokoju odbywać się będą sesje partnerów merytorycznych, w drugim sesje techniczne prowadzone przez inżynierów Bakotechu, a w trzeciej – po raz pierwszy – prezentowane będą rozwiązania oferowane w formie zarządzalnej (Managed Service Provider – MSP). Zróżnicowanie programu ma na celu dostosowanie oferty wydarzenia do różnych oczekiwań Partnerów Bakotechu.

Oprócz szeregu merytorycznych prezentacji, uczestnicy będą mieli możliwość poznania osobiście przedstawicieli rozwiązań znajdujących się w portfolio dystrybutora. Swój udział zapowiedzieli już Hillstone Networks, Cato Networks czy MailStore Software. Producenci pojawią się tego dnia w Varso Place, by osobiście porozmawiać z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami i opowiedzieć o oferowanych przez nich technologiach.

Poza częścią merytoryczną przewidziane jest rozdanie nagród partnerskich oraz certyfikatów dla firm, które uzyskały status Partnera Premium w 2022 roku, a konferencję zakończy losowanie cennych nagród dla wszystkich obecnych uczestników wydarzenia.

Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.itsec.org.pl.  


Źródło: Bakotech

POWIĄZANE
Nagrody „The Best of Industry 4.0” wręczone! Zakłady produkcyjne realizujące ideę „fabryki przyszłości” i implementujące t...
Industry 4.0 na lunch W kalendarzu polskiego przemysłu pojawiło się nowe istotne wydarzenie - Lunch Ekspert&oac...
400 mld dolarów na rynku inteligentnej produkcji W 2025 jego wartość wzrośnie już do blisko 400 mld dolarów. Powód? Między i...
Automatyzacja w branży drukarskiej Prezentowana maszyna jest to slitter rewinder. W potocznym polskim określeniem jest to bo...
Targi PCI Days już w przyszłym tygodniu PCI Days 2024 – wydarzenie, które z każdym rokiem przyciąga szerokie grono l...
AUTOMATICON odbędzie się w styczniu 2022 Niestety, po raz kolejni organizatorzy Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiar...
Partnerzy