Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT na ITSEC 2023
27 kwietnia odbędzie się dziesiąta edycja konferencji ITSEC, którą Bakotech cyklicznie organizuje dla Partnerów, Integratorów i Resellerów. Tegoroczne wydarzenie przyjmie formę stacjonarną i odbędzie się w zlokalizowanym w centrum Warszawy biurowcu Varso Place.
Ataki cybernetyczne z każdym dniem stają się coraz bardziej wymyślne. Osoby, które nie śledzą codziennych wydarzeń związanych z tymi zagadnieniami, mogą zatem czuć się czasem nieco zagubione. Phishing, ataki typu DDoS, boty, wirusy, coraz bardziej zwinni hakerzy – zagrożenia czyhają na nas na każdym kroku i warto mieć tego świadomość. Skąd jednak czerpać wiedzę o zagrożeniach? Gdzie poznać narzędzia, które rozwiążą za nas problemy związane z nieszczelnymi zaporami czy atakami hakerskimi czekającymi na nas w sieci?
Celem organizowanego corocznie wydarzenia jest więc pokazanie ważności ochrony danych oraz zabezpieczenia systemów teleinformatycznych firm. Jest to ważne szczególnie w obecnym czasie, gdy wiele przedsiębiorstw wykonuje pracę zdalną, a ich dane są przetwarzane na urządzeniach znajdujących się poza siecią firmową – często prywatną. Na konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania i narzędzia z obszaru bezpieczeństwa IT, które stają się niezbędne w codziennym funkcjonowaniu wielu organizacji, a co za tym idzie – mogą posłużyć Partnerom do poszerzenia portfolio, a zarazem być skutecznym narzędziem ochrony danych i urządzeń dla ich Klientów. Zaprezentowane produkty będą reprezentować szeroki zakres bezpieczeństwa IT, w tym: rozwiązania do prewencji i zapobieganiu włamaniom, kontroli dostępu i uwierzytelniania użytkowników, detekcji zagrożeń czy analizy i audytu połączeń sieciowych. Nie zostaną pominięte również usługi z oferty Grupy Bakotech umożliwiające Partnerom poszerzenie swojej oferty rynkowej o szkolenia, wdrożenia lub usługi wsparcia posprzedażnego premium, tym samym pozwalając na wygenerowanie dodatkowej marży bez konieczności inwestycji w zasoby ludzkie czy techniczne.
Uwzględniając potrzeby uczestników konferencji, po zakończeniu sesji plenarnej, wydarzenie zostanie podzielone na trzy części. W jednym pokoju odbywać się będą sesje partnerów merytorycznych, w drugim sesje techniczne prowadzone przez inżynierów Bakotechu, a w trzeciej – po raz pierwszy – prezentowane będą rozwiązania oferowane w formie zarządzalnej (Managed Service Provider – MSP). Zróżnicowanie programu ma na celu dostosowanie oferty wydarzenia do różnych oczekiwań Partnerów Bakotechu.
Oprócz szeregu merytorycznych prezentacji, uczestnicy będą mieli możliwość poznania osobiście przedstawicieli rozwiązań znajdujących się w portfolio dystrybutora. Swój udział zapowiedzieli już Hillstone Networks, Cato Networks czy MailStore Software. Producenci pojawią się tego dnia w Varso Place, by osobiście porozmawiać z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami i opowiedzieć o oferowanych przez nich technologiach.
Poza częścią merytoryczną przewidziane jest rozdanie nagród partnerskich oraz certyfikatów dla firm, które uzyskały status Partnera Premium w 2022 roku, a konferencję zakończy losowanie cennych nagród dla wszystkich obecnych uczestników wydarzenia.
Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.itsec.org.pl.
Źródło: Bakotech
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?