Szukaj w działach:

Branżowe trendy na Targach Elektrotechnika

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Targi ELEKTROTECHNIKA to kluczowe wydarzenie, które co roku prezentuje najnowsze trendy w dziedzinie elektrotechniki i elektroinstalacji, nowoczesnych technologii i budownictwa.

To właśnie podczas tych targów producenci prezentują premierowe produkty, innowacyjne rozwiązania i technologie. Według szacunków organizatora XVII edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA, która miała miejsce w dniach 13-15 marca 2019 r. zgromadziła 450 wystawców prezentujących swoje najnowsze produkty i technologie klientom biznesowym, którzy w ilości ponad 10 tysięcy, w ciągu trzech dni targów, odwiedzili Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Targi były także okazją do nawiązania relacji biznesowych, ugruntowania starych i pozyskania nowych kontaktów, często z partnerami z bardzo odległych stron świata.

Targi ELEKTROTECHNIKA

Targi ELEKTROTECHNIKA są istotnym miejscem prezentacji najnowszych trendów w zakresie elektrotechniki i elektroinstalacji, nowoczesnych technologii i budownictwa. Wydarzenie to także źródło praktycznej wiedzy z dziedziny instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz prawa budowlanego. Jest wyśmienitą okazją dla spotkań branżowych, wymiany doświadczeń oraz platformą nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Tegorocznej wystawie towarzyszył także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących – szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne oraz konsultacje branżowe, wystawy, pokazy dla odwiedzających. Podczas wystawy rozstrzygniętych zostało wiele konkursów, wręczone zostały prestiżowe nagrody i wyróżnienia – wśród nich nagrody dla najlepszych produktów prezentowanych na targach, Nagroda Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Nagrody Osobowość Roku 2018. Premierę miał również konkurs, którego celem jest wsparcie najlepszych rozwiązań w branży pojazdów elektrycznych.

Targi w liczbach

Według danych zebranych przez organizatora Targi zajęły 4 hale wystawiennicze. Na powierzchni ponad 13 tys. metrów kw. zaprezentowało się 450 wystawców z kraju i zagranicy. Ofertę tegorocznych wystawców odwiedziło 13.281 gości, w tym w 16 szkoleniach (11 szkoleń dla projektantów i wyższej kadry dozoru technicznego organizowanych z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa (PIIB), konferencji i warsztatach wzięło udział 1.105 uczestników. 

Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA

XVII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 zgromadziły łącznie 450 wystawców z Polski, krajów Unii Europejskiej, Ukrainy, Chin, Algierii i Rosji. Największą część wystawy zajął sektor obejmujący systemy zasilające i sterujące – blisko 30% ekspozycji. Licznie prezentowane były kable i przewody, systemy inteligentnego budynku, a także systemy ochrony oraz aparatura (16% ekspozycji). Dużą część ekspozycji zajmowały urządzenia rozdziału energii elektrycznej i automatyka budynkowa.

W trakcie targów zostało zaprezentowanych wiele nowości i premierowych produktów. Pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań, które znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i przemyśle.

Organizatorzy Targów ELEKTROTECHNIKA już teraz zapraszają do rezerwacji powierzchni wystawienniczej na edycję 2020, która odbędzie się w dniach 5-7 lutego.

Więcej informacji pod adresem: office@elektroinbstalacje.pl 


Źródło: Agencja SOMA

 

POWIĄZANE
Bezpłatny bilet na INNOFORM® 2018 Organizatorzy targów przygotowali formularz rejestracji on-line, który upow...
Modułowe przenośniki liniowe w liniach produkcyjnych Konkurencja wymaga od przedsiębiorców zwiększenia wydajności i obniżenia koszt&oac...
RPA w procesach kontroli jakości Wiele przedsiębiorstw staje przed decyzją co zrobić, aby zwiększyć wydajność i szybkość p...
Eksperci o wyzwaniach analityki biznesowej Spotkanie praktyków analityki biznesowej oraz ekspertów zajmujących się zar...
Milionowy robot firmy FANUC Firma FANUC ma powód do świętowania. Produkując milionowego robota przemysłowego o...
Nowoczesna produkcja okiem ekspertów W kwietniu 2018 r. odbędzie się V Forum Nowoczesnej Produkcji, które jest odpowied...
Partnerzy