Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

ITM Polska 2018 w pigułce

 

ITM Polska w pigułce
Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie


Targi ITM Polska to wydarzeniem stwarzające niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.

Targi ITM Polska organizowane w dniach 5-8 czerwca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskiech to wyjątkowe miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, tu przemysł przenika się z technologią, biznes łączy z nauką, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Salony tematyczne oraz wystawy towarzyszące 

Tegoroczna wystawa podzielona jest na siedem różnych salonów branżowych, dzięki którym możliwe jest pokazanie faz tworzenia nowoczesnych produktów – od koncepcji i projektu poprzez różnorodne etapy procesu: obróbkę skrawaniem, odlewnictwo, spawalnictwo, lakiernictwo, transport, aż do efektu finalnego i bezpieczeństwa pracy. 

ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA TARGI

W czasie tegorocznej edycji ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia),  METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy) HAPE (hydraulika, pneumatyka, napędy), SURFEXjavascript:mctmp(0); (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), BHP (bezpieczeństwo pracy w przemyśle) oraz Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w przemyśle. 

Targom towarzyszyć będą także cztery dodatkowe wystawy, których pokrewna tematyka łączy się z ideę integracji sektorów: Targi 3D Solutions, przeznaczone przedstawicielom skanu i druku 3D, Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu   MODERNLOG skupiające się na tematyce logistyki w przemyśle, Forum Odlewnicze FOCAST oraz Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, a wraz z nimi spotkania matchmakingowe, Subcontracting ITM Meetings.

Dedykowane ścieżki zwiedzania

Zupełną nowością zbliżającej się Targów ITM Polska będą dedykowane ścieżki zwiedzania po firmach zajmujących się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadających urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Zwiedzanie z przewodnikiem zaplanowane zostało na dwa dni: 7 i 8 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy potwierdzić swój udział na adres: malgorzata.olbrychowska@mtp.pl. Ścieżki zwiedzania przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych zwiedzających (osób pracujących w branży).

Dwie ścieżki zwiedzania:
Konkurs o Złoty Medal MTP

Targi to również konkurs o Złoty Medal MTP, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal      Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria oraz zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Podczas tegorocznego konkursu nagrodzonych zostało 20 produktów. Główne kryteria, jakie sąd konkursowy brał pod uwagę, przy przyznawaniu wyróżnień to innowacyjne podejście, zastosowanie najnowszych technologii oraz wysoka jakość produktów.

LISTA PRODUKTÓW NAGRODZONYCH ZŁOTYM MEDALEM MTP

Premierowe produkty

Tylko w czerwcu w trakcie ITM Polska 2018, będzie można zobaczyć produkty, które do tej pory nie były prezentowane podczas imprez targowych. Klub Premier ITM Polska został stworzony z myślą o wystawcach, których innowacyjny produkt lub rozwiązanie po raz pierwszy zostanie pokazany na polskim rynku. Nowe, premierowe produkty są motorem postępu technologicznego każdej z branż, z tego powodu znacząco urozmaicają ofertę targową, a co za tym idzie - przyciągają duże grono przedstawicieli poszczególnych sektorów gospodarki, kontrahentów oraz klientów, a także wzmacniają pozycję rynkową danej firmy.

Konferencje, warsztaty i seminaria

Nieodzownym elementem ITM Polska są wydarzenia towarzyszące, które przyjmując formę konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów. Tego roku przy współudziale licznych partnerów organizatorzy targów ITM Polska przygotowali wiele tematycznych wydarzeń, które z pewnością znajdą niemałe grono, chłonnych wiedzy entuzjastów innowacyjnych metod stosowanych w przemyśle. Zorganizowane wydarzenia to przede wszystkim specjalne seminaria, konferencje i pokazy, dzięki którym w jeszcze większym stopniu, można chłonąć wprowadzane na rynek nowości technologiczne, poznawać ich tajniki, porównywać, analizować i dyskutować o nich. 

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH


Przydatne informacje:

 

Więcej o Targach ITM Polska 2018 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Zrobotyzowany.pl

Dodano 30.05.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy