Szukaj w działach:

Maintenance i SyMas w Krakowie

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Fot.: Targi w Krakowie 

Dwa dni licznych konferencji, seminariów i szkoleń, w tym ciesząca się dużym zainteresowaniem „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”, szerokie grono ekspertów z branży oraz bogata oferta Wystawców.

Wszystko to w atmosferze sprzyjającej biznesowi - w dniach 18-19 października w EXPO Kraków gdzie odbędą się VIII Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance 2017. To wyjątkowe wydarzenie, w pełni poświęcone tematyce technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji.

Targi interdyscyplinarne

Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to spotkanie, mające na celu zaprezentowanie w sposób kompleksowy rozwiązań usprawniających funkcjonowanie linii produkcyjnych, poprawę jakości pracy i wydajności zakładów przemysłowych. Na Targach pokarzą się producenci oraz dostawcy wielu innowacyjnych rozwiązań z zakresu diagnostyki, mechaniki, narzędzi i wyposażenia warsztatów utrzymania ruchu, automatyki i robotyki, urządzeń transportu, a także logistyki wewnątrzzakładowej czy bezpieczeństwa przemysłowego. Według badań organizatora Targi Maintenance przykuwają uwagę przedstawicieli 9 różnych sektorów. Najliczniej reprezentowani są eksperci z branży spożywczej, metalurgicznej/obróbki metali oraz chemicznej. Nie brakuje również fachowców z sektorów budowlanego, wydobywczego, kosmetyczno-farmaceutycznego oraz motoryzacyjnego. Nie powinno to dziwić, ponieważ bez względu na charakter produkcji we wszystkich zakładach przemysłowych do sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń przykłada się ogromną wagę. Wskazuje na to przekrój gości, biorących udział w Targach Maintenance. Aż 28 % stanowią kierownicy produkcji, utrzymania ruchu oraz działów zakupów. Na drugim miejscu znajdują się specjaliści ds. technicznych i mechanicznych, stanowiąc 18% wszystkich Gości. Równie licznie reprezentowani są bezpośredni decydenci – dyrektorzy zarządzający, czy do spraw produkcji.


Rejestracja na Targi Maintenance

Rejestracja na Targi SyMas

 

Maintenance i SyMas w Krakowie
Fot.: Targi w Krakowie 

Ekspercka wiedza

Tegoroczny program Targów jest bardzo zróżnicowany. Zwiedzający po raz kolejny będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w Seminariach workShops, organizowanych bezpośrednio na hali wystawienniczej. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także konferencja „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. W trakcie VIII edycji zostanie podzielona na 4 bloki tematyczne: Efektywność Utrzymania Ruchu, Redukcja Kosztów Utrzymania Ruchu, Predykcja w Utrzymaniu Ruchu, Przemysł 4.0. Swoją wiedzą podzielą się m.in. Robert Demidowicz - LG Display Poland, Michał Owczarek - Borg Automotive Sp. z o.o, Ewa Kania - Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. oraz Adrian Motyl - NGK Ceramics Polska.

Strefa Przemysłu 4.0

Ostatni blok tematyczny zostanie bardziej rozwinięty dzięki specjalnej Strefie „Przemysł 4.0.” Systemy automatyki zintegrowane z IT, systemy zarządzające utrzymaniem ruchu (CMMS, EAM), inteligentne czujniki – to jedynie wybrane zagadnienia, które zostaną przedstawione w postaci konkretnych rozwiązań technologicznych w Strefie „Przemysł 4.0” na Targach Maintenance.

Targi SyMas 2017

Szeroką gamę praktycznych rozwiązań z zakresu przetwarzania, magazynowania i transportowania materiałów sypkich będzie można zobaczyć podczas IX Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, które odbędą się równocześnie z Targami Maintenance. Na wystawie nie zabraknie również technologii i usług kierowanych do producentów kruszyw, cementu, czy wapna. To jedno z najważniejszych spotkań branży w Polsce i za granicą. Potwierdzają to statystyki zeszłorocznej edycji, która zakończyła się dużym sukcesem.

 

Więcej o Maintenance 2017 na Staleo.pl 

Więcej o SyMas 2017 na Staleo.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o. 

POWIĄZANE
Przegląd targów branżowych 2020 W kalendarzu targów przemysłowych na rok 2020 jest wiele interesujących wydarzeń b...
Nowe technologie na SYMAS®/MAINTENANCE 2019 Zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materia...
Za nami 14. edycja Targów SYMAS® i MAINTENANCE 14. edycja Targów SYMAS® i MAINTENANCE, które odbyły się 18 i 19 paździ...
Targi KOMPOZYT-EXPO® przesunięte Kalendarz wydarzeń targowych w całym kraju bardzo się zmienił. Większość centrów t...
Różnorodność oferty na Packaging Innovations Naturalne, atrakcyjne i inteligentne, te elementy splotą się w całość na X Międzynarodowy...
Zostań wystawcą Packaging Innovations 2024 16. edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się 09-10 października 2024 w EXP...
Partnerzy