Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Liderzy na 4INSULATION i EFE

4INSULATION i EFE 2017
Fot.: Targi w Krakowie 

Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami coraz prężniej rozwijającej się branży izolacyjnej i energetycznej należy odwiedzić III Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych oraz II Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle, które odbędą się w dniach 11-12 października w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym EXPO Kraków. 

To jedyne tego typu wydarzenia w naszym kraju i niezwykła okazja do wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji na najwyższym poziomie, a także pozyskania nowych klientów.

Targi 4INSULATION i EFE - kompendium wiedzy

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie III Konferencja Naukowo-Techniczna HEAT not LOST. Stanowi idealną okazję do wymiany doświadczeń związanych z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej i kierunków oraz możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. Dążeniem organizatorów konferencji jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy.

Ważnym punktem programu będą również warsztaty pt. „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie”. Zaciekawieni goście targowi otrzymają informacje na temat procedury pozyskiwania białych certyfikatów – od chwili wyboru inwestycji nadającej się pod białe certyfikaty, poprzez audyt efektywności energetycznej, a także złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.Ciekawy program towarzyszący

Znakomitym uzupełnienie Targów 4INSULATION oraz EFE będą VII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się w czasie wystawy IEX 16-17 maja 2018 r. W programie wystawy znajdą się także pokazy montażu rusztowań i prac wysokościowych. Ponadto w trakcie targów 4INSULATION i EFE będzie można odwiedzić nietypowy autobus energetyczny – mobilne centrum promocji i edukacji Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Eksperci KAPE przedstawią w nim szereg możliwości poprawy efektywności energetycznej, stanu środowiska naturalnego oraz nowoczesne systemy oszczędności energii.

Jednocześnie z Targami 4INSULATION i EFE odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Obecność przedstawicieli tej branży będzie okazją do wymiany wiedzy, jak i informacji na temat zastosowań materiałów przyszłości w izolacjach.

INFORMATOR TARGOWY

Dla wszystkich branżowych gości przygotowane zostały bezpłatne bilety wstępu na Targi. Aby odebrać zaproszenie, należy dokonać rejestracji na stronie Targów. 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Miejsce:
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
tel. +48 12 644 59 32,+48 12 644 81 65
www.targi.krakow.pl
www.expo.krakow.pl


Więcej o Targach 4INSULATION na Staleo.pl

Więcej o Targach EFE na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie


 

Dodano 10.08.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy