Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

AUTOMATICON odbędzie się w styczniu 2022

Targi AUTOMATICON odbędą się w 2022


Niestety, po raz kolejni organizatorzy Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon są zmuszeni zmienić plany. Obecna sytuacja epidemiologiczna jest na tyle poważna, że nie pozwala na przygotowanie i organizację targów w formie stacjonarnej. Dlatego Automaticon odbędzie się w nowym terminie w dniach 26-28 stycznia 2022 roku.

Na stronie Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticonl możemy przeczytać:


- Pandemia po raz kolejny zmusza nas do zmiany planów. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, nie może odbyć się w formie, jaką sobie założyliśmy. Obecna sytuacja epidemiologiczna dotycząca COVID-19 jest na tyle poważna, że nie pozwala na przygotowanie i organizację targów. Z tych powodów przesunęliśmy termin imprezy na 26-28 stycznia 2022 roku. Mamy nadzieję, że w nowym terminie będzie można zorganizować targi bez większych ograniczeń i przy spodziewanej frekwencji.


Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON odbędzie się w tym samym czasie i miejscu co Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA oraz Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO. Przeprowadzenie trzech imprez jednocześnie, w Centrum Targowym EXPO XXI, otworzy nowe możliwości tak przed wystawcami, jak i odwiedzającymi.


Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP
Redaktor: MRR

Dodano 19.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy