Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Bezpłatne zaproszenie na STOM-ROBOTICS 2020

 

Salon STOM-ROBOTICS 2020 zaproszenie
 

Poświęcony w całości robotyzacji i robotom przemysłowym Salon STOM-ROBOTICS z roku na rok zdobywa coraz większe zainteresowanie. 

Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS jest częścią cyklu imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”,  który w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września 2020 r.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas STOM-ROBOTICS 2020 na STOISKU E-19.

Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako główny patron medialny wydarzenia ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub rejestracji na miejscu na podstawie ważnego Zaproszenia (wymagane wówczas pozostawienie wizytówki lub wypełnienie formularza).

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Bezpieczna „Przemysłowa Jesień”

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała,  dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych – kielecki ośrodek będzie  w pełni gotowy na bogatą w wydarzenia jesień.

--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA


Przemysłowa Jesień to w pełni kompleksowe wydarzenie. Wspólnie z Salonem STOM-ROBOTICS odbędą się wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami STOM-TOOL, obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami antykorozyjnymi EXPO-SURFACE, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Przydatne informacje


Jesteś zainteresowany udziałem w Targach, przeczytaj artykuł: Wszystko o STOM-ROBOTICS 2020


Źródło: Targi Kielce, Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

Dodano 16.09.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy