Szukaj w działach:

Konferencje Axon Media pełne „bezpiecznej” wiedzy

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 

Szykuje się intensywny i bezpieczny szkoleniowy czas z Axon Media. Pracownicy zakładów produkcyjnych, chcący mieć wpływ na optymalizację i bezawaryjność procesów wytwórczych spotkają się w trzech miastach – Zamościu, Olsztynie oraz Toruniu, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i technologią z zakresu niezawodności i utrzymaniu ruchu.

Wciąż można dołączyć do grona uczestników spotkań - wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy online dostępny na stronie www.KonferencjeTechniczne.pl. Jak zawsze udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Na przestrzeni września i października można wziąć udział w aż trzech konferencjach z cyklu „Niezawodność i utrzymanie ruchu”. Najpierw, 23 września, specjaliści spotkają w Zamościu, następnie 30 września – w Olsztynie, by stamtąd tydzień później, 7 października udać się do Torunia.

Główną osią wydarzeń jest blok kilkunastu wykładów wygłaszanych przez praktyków reprezentujących czołowych dostawców dla działów Utrzymania Ruchu. W czasie spotkań omówiona zostanie m.in. tematyka skutecznego wykrywania awarii i ich przyczyn, badań termowizyjnych, diagnostyki z wykorzystaniem ultradźwięków, monitorowania zużycia energii czy też niezwykle kluczowego smarowania. Po prelekcjach i części networkingowej, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w jednym z wybranych przez siebie warsztatów praktycznych.

Dodatkowo organizator zapewnia Imienny Certyfikat Udziału, pakiet materiałów konferencyjnych, bezpłatną prasę branżową oraz poczęstunek.

Mając na uwadze wspólny komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo, podczas każdej konferencji wdrożone zostaną wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, w tym obowiązek zakrywania ust oraz nosa, odpowiednie dystansowanie, regularna dezynfekcja, wentylacja pomieszczeń oraz oczyszczanie powietrza zaawansowanym sprzętem.

Szczegółowe informacje o każdej z powyższych konferencji na: www.KonferencjeTechniczne.pl

Źródło: Axon Media
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Intec i Zuliefermesse 2025 W dniach od 11 do 14 marca 2025 roku w Lipsku odbędą się Targi Intec i Zuliefermesse 2025...
O wyzwaniach polskiego przemysłu na TOOLEX i ExpoWELDING 2022 14. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, 8. edy...
Jesienny cykl Konferencji Technicznych Axon Media Działania wpływające na płynny i niezawodny przebieg produkcji, optymalne zarządzanie ene...
Innowacje 3D W trzeciej edycji Konferencji Forum Druku 3D, która odbyła się 25 października 201...
Innowacje w automotive na APS 2020 Interesujące wykłady, case study, prezentacje narzędzi i usług oraz konsultacje techniczn...
Wszystko o STOM i STOM-ROBOTICS 2023 Blisko 600 wystawców, kilkaset pracujących maszyn, aplikacje zrobotyzowane, zapełn...
Partnerzy