Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

IntraMag Poland 2020 - rejestracja już trwa!

 

Targi IntraLog Poland
 

Osoby szukające nowych rozwiązań ułatwiających pracę w centrach magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych będą mogły zapoznać się z nowymi produktami, oprogramowaniem lub sprzętem przemysłowym dzięki nowemu wydarzeniu, jakim są Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraMag Poland.

Grono wystawców wciąż rośnie, a swój udział w wydarzeniu potwierdzili już: Lumar Poland, Inpost, Lenze, Suret, Fronius, Octant, Avery Denisson, ISP, Niko Alex, Avilda, Safety Padlock, CarGo, Piab, Intra.se, Dancop. Każda wystawiająca się firma pokaże swoją ofertę produktową - od oprogramowania związanego z procesami magazynowymi, po wózki, kontenery, skanery i inne.

Udział w wydarzeniu to nie tylko szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, ale także możliwość udziału w konferencjach tematycznych. Partnerem merytorycznym IntraMag Poland zostało Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, które będzie współtworzyło z organizatorem merytoryczną część projektu, poruszając m.in. tematykę ADR czy bezpieczeństwo w magazynie. Stowarzyszenie koncentruje się w swojej działalności na promowaniu innowacyjności i dobrych praktyk oraz realizowaniu misji edukacyjno-szkoleniowej.

Patron Instytucjonalny - Urząd Dozoru Technicznego - jest nierozerwalnie związany ze strefą magazynową, promuje ideę bezpieczeństwa technicznego. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą wesprze także część konferencyjną wydarzenia.

W tym samym czasie odbędą się również Targi Warsaw Pack oraz FoodTech Expo, a jedna rejestracja pozwala na odwiedzenie wszystkich trzech wystaw. Wydarzenia odbędą się w dniach 3-5 marca 2020 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Do wejścia na Targi wymagana jest rejestracja on-line.

-->REJESTRACJA ON-LINE


Więcej informacji o IntraMag Poland na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Lentewenc Sp. z o.o.

Dodano 14.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy