Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem?

Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie
 

Już 10 grudnia w Chorzowie specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym spotkają się w Hotelu Gorczowskim, aby porozmawiać o źródłach finansowania energii oraz monitorowania jej zużycia w zakładach.

W czasie wydarzenia „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie” wystąpią przedstawiciele firm takich jak Berner, Elmark Automatyka, FRIZO czy też iba. Opowiedzą między innymi o możliwych przyczynach awarii maszyn, kontroli procesów spalania oraz zmniejszaniu strat ciepła.

Po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty. Podczas wydarzenia można również obejrzeć stanowiska wystawców, porozmawiać o swoich doświadczeniach z innymi specjalistami podczas przerwy na kawę, a także zapoznać się z aktualną prasą branżową. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny wstęp, pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat udziału.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Województwo Śląskie oraz Prezydenta Miasta Chorzowa.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online.

Zapisz się na Konferencję już dziś


Aktualne informacje na temat nadchodzących wydarzeń są również dostępne na stronie Axon Media Group na Facebooku: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/


Źródło: Axon Media Group

Dodano 13.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy