Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowe Perspektywy 4.0 w przemyśle

Nowe Perspektywy 4.0 III edycja
 

W Gdyni w dniach 26-27 września 2019 r. obędzie się trzecia edycja wyjątkowego spotkania branży obróbki metalowej - Nowe Perspektywy 4.0.


Wydarzenie organizowane jest przez firmy Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach) i Stigo (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych). Nowe Perspektywy 4.0 to połączenie merytorycznych wykładów i warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn do obróbki metalu. Dzięki uczestnictwu grona specjalistów jest to świetna okazja do ugruntowania wiedzy, wymiany opinii oraz nawiązania znajomości biznesowych.
W czasie pierwszej części, uczestnicy poznają tajniki oprogramowania CAD/CAM oraz zarządzania ofertami i produkcją – jakże istotnymi aspektami całego procesu, niejednokrotnie traktowanymi po macoszemu, a mającymi gigantyczny wpływ na efektywność działania. Dalej w części pokazowej w trakcie bezpośredniej interakcji z maszynami uczestnicy będą mieli możliwość kontaktu z maszynami wykonującymi uprzednio przygotowane detale – jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do kontaktu przed zakupem zarówno z maszyną, jak i z jej użytkownikami.

Podczas drugiego dnia spotkania do dyspozycji gości oddani zostaną inżynierowie na specjalne konsultacje. Warto wcześniej przygotować pytania, aby jeszcze efektywniej wykorzystać te spotkania.

Aby wziąć udział w III edycji Nowych Perspektyw 4.0, wystarczy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty. Formularz oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: www.stigo.com.pl/nowe-perspektywy-4-0/


Więcej informacji o wydarzeniu na Zrobotyzowany.plŹródło: Polteknik, Stigo

  

Dodano 19.08.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy