Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Bezpieczeństwo coraz ważniejsze w przemysłowej rewolucji 4.0.

 

Bezpieczeństwo coraz ważniejsze w przemysłowej rewolucji 4.0.


Bezpieczeństwo w przemyśle będzie jednym z najważniejszych tematów zbliżających się targów ITM Polska w Poznaniu, czyli Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Industry Europe, które w tym roku odbywają się pod hasłem "Na drodze do Przemysłu 4.0”.

W dniach od 4 do 7 czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie na 4 dni staną się nowoczesną strefą przemysłową. Innowacyjne maszyny, inteligentne roboty, sprzęt najnowszej generacji zdominują ekspozycję Targów ITM Industry Europe. Nowe technologie w przemyśle to jednak nie tylko sztuczna Inteligencja, czy Internet rzeczy. Bezpieczeństwo ogrywa coraz wiekszą rolę w przemysłowej rewolucji 4.0. Oprócz wszelkiego rodzaju zabezpieczeń cyfrowych potrzebna jest fizyczna ochrona coraz powszechniejszych podczas produkcji robotów i coraz bardziej zautomatyzowanych magazynów. Po raz kolejny w Poznaniu swoją ofertę prezentować będzie szwedzki Troax Group. Rozwiązania dedykowane bezpieczeństwu prezentowane będą m. in. na ekspozycjach takich firm jak FANUC i KUKA.

"Najnowsze rozwiązania dla przemysłu zabezpieczają proces produkcji, chronią mienie i przede wszystkim załogę w pracy. Przemysłowa rewolucja służy nie tylko odbiorcy końcowego produktu, ale przede wszystkim ludziom, którzy ten produkt wytwarzają. Bezpieczeństwo produkcji to także brak przestojów i ograniczenie kosztów wypadków" – mówi Sebastian Chrzanowski-Sawicki, dyrektor generalny firmy Troax Safety Systems Polska.

Troax Group jako jedyna na świecie spełnia wytyczne europejskiej dyrektywy maszynowej, norm ISO i uderzeniowych testów wytrzymałościowych. zarówno w zabezpieczeniu procesów produkcji jak i w szeroko pojętym zabezpieczeniu zautomatyzowanego magazynu. - Nie ma drugiego producenta wygrodzeń na świecie, który tak kompleksowo podchodzi do zapewnienia bezpieczeństwa ludziom, bo na końcu - człowiek jest najważniejszy - dodaje Sebastian Chrzanowski-Sawicki.

W Poznaniu Troax Safety Systems Polska zaprezentuje swoje rozwiązania także podczas Modernlog na Salonie Magazyn Przyszłości.


Źródło: Troax Safety Systems Poland

 

 

Dodano 31.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy