Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Weź udział w SMART FACTORY na ITM Polska 2019

Weź udział w SMART FACTORY na ITM Polska 2019


SMART FACTORY to przestrzeń specjalna przygotowywana we współpracy z wystawcami targów ITM Polska - liderami rynku.

Celem inicjatywy jest stworzenie i pokazanie procesu produkcji w inteligentnych fabrykach z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej (IoT, digitalizacja, robotyzacja).

SMART FACTORY to, poza ekspozycją, szereg prelekcji i wykładów poświęconych idei Smart Factory i jej implementacji na polskim rynku, jak również tematom okołoprzemysłowym (zarządzanie produkcją, wyzwania przy wdrażaniu innowacji oraz prezentacje praktycznych rozwiązań w dużych firmach, trendy w sektorze przemysłowym, komunikacja w biznesie, potencjał kobiet w branży przemysłowej, itp.)

Organizator targów ITM Polska zachęca firmy, aby pokazać swoje innowacyjne rozwiązania. Wartymi uwagi dla profesjonalistów z branży będą pokazy w przestrzeni konferencyjnej prowadzone przez wystawców - partnerów biznesowych strefy Smart Factory z możliwością zaprezentowania i wymiany własnych doświadczeń i know-how.
Do dyspozycji Partnerów strefy SMART FACTORY będzie przygotowana osobna przestrzeń ekspozycyjno-pokazowa (pawilon 8A). Ekspozycja może być zaprezentowana przez wszystkie dni trwania targów ITM Polska 2019, lub możemy ją skrócić na potrzeby Partnerów np. do 2-3 dni. Konferencje są zaplanowane na drugi i trzeci dzień targów (5 i 6 czerwca br.), ponadto ciekawostką jest również ścieżka zwiedzania, która mogłaby prowadzić uczestników właśnie przez strefę SMART FACTORY.

Wszelkie informacje dodatkowe znajdują się w załączonej ulotce - w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu:


Dla firm zainteresowanych udziałem została przygotowana atrakcyjna oferta wystawiennicza.
Więcej informacji w folderze informacyjnym do pobrania pod linkiem: SMART FACTORY na ITM Polska 2019


Źródło: MTP


Dodano 15.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy