Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Smart Factory na ITM Polska 2019

 

Smart Factory na ITM Polska 2019


Jesteśmy świadkami czwartej rewolucji przemysłowej, która ma szansę wprowadzić do przedsiębiorstw nowe, inteligentne rozwiązania.


W dniach 4-7 czerwca 2019 r. w Poznaniu na targach ITM Polska przybliżana będzie zwiedzającym koncepcja SMART Industry – w centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja procesów technologicznych, a wystawcy zaprezentują maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z tematyką Przemysłu 4.0 i Smart Factory.

SMART wydarzenia na ITM Polska 2019

Smart Industry, podobnie jak Industry 4.0 jest pojęciem, które obejmuje swoim zasięgiem zjawiska związane z cyfryzacją gospodarki, w szczególności przemysłu. Pojęcie to opiera się na trzech filarach: digitalizacji informacji, elastycznych i inteligentnych technologiach produkcji oraz nowoczesnej komunikacji – wszystko na poziomie hali produkcyjnej, skutkujące inteligentnymi, wydajnymi i responsywnymi działaniami.

Wiele wydarzeń zaplanowanych na tegoroczną edycję targów ITM polska 2019 odbywać się będzie właśnie pod hasłem „SMART”. Planowane jest prygotowanie specjalnej przestrzeni specjalnej – Smart Factory, której celem jest pokazanie procesu produkcji w inteligentnych fabrykach (IoT, digitalizacja, robotyzacja). Ponadto, w ramach targów Modernlog, planowana jest orgsanizacja Smart Warehouse – konferencji kompleksowo prezentującej kluczowe zagadnienia logistyki 4.0.

Kolejną nowością będzie konferencja Smart Poznań Manufactury Meeting, czyli wydarzenie dedykowane dla przedstawicieli branży utrzymania ruchu, dające możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, dobrych praktyk z zakresu zarządzania obszarem maintenance. W roku bieżącym kontynuowana będzie także inicjatywa „ścieżki zwiedzania”, w ramach których grupy pod opieką merytoryczną przewodnika będą odwiedzały wybrane stoiska targowe zapoznając się z tematyką: „Przemysł 4.0”, „Druk 3D” oraz „Logistyka 4.0”.

Więcej informacji: 

Joanna Kucharska
tel. +48 61 869 2093
tel. kom. 603 410 239
e-mail: joanna.kucharska@mtp.pl


Źródło: MTP


Dodano 14.03.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy