Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Rozbudowa laboratorium pomiarowego w Lumel SA

Rozbudowa laboratorium pomiarowego w Lumel SA


Zakupy wyposażenia laboratorium pomiarowego w Lumel SA zrealizowano w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. 

W ramach projektu firma zakupiła sprzęt m. in. firm FLUKE, Tektronix, TIRA, AMETEK i ANGELANTONI.Nowy sprzęt spełnia najwyższe światowe standardy i pozwoli lepiej dbać o jakość własnych produktów, ale również daje firmie możliwość rozszerzyć paletę usług laboratoryjnych na skalę międzynarodową.

„Inwestycja w najnowsze i najwyższej klasy wyposażenie laboratoryjne to jeden z najistotniejszych etapów rozwoju produktów i usług Lumelu. Chcemy być pewni, i taką gwarancję dać również naszym odbiorcom, że badane przez nas produkty są w 100% bezpieczne, zgodne z normami i odporne na zakłócenia w środowisku, w którym pracują. Tą gwarancję dają nam również wysokiej klasy specjaliści pracujący w dziale badań i rozwoju, który rok rocznie bada kilka tysięcy produktów. Aby podkreślić oferowaną obecnie wysoką jakość naszych usług, w przyszłym roku planujemy również przeprowadzić proces akredytacji naszego laboratorium. Nasza firma, jako członek grupy kapitałowej ma również nowoczesne laboratorium badawcze w Nashik (Indie). To tam znajduje się najwyższej klasy komora GTEM (Gigahertz Trasverse Electromagnetic) do badań EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) w której jesteśmy w stanie badać obiekty, nawet wielkości czołgu." – powiedział Dinesh Musalekar - Prezes LUMEL SA i LUMEL ALUCAST.


Źródło: Lumel SA


Dodano 15.01.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy