Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Spotkania z robotyką

Spotkania z robotyką


W imieniu Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, ABB oraz partnerów wydarzenia zapraszamy na konferencję pt. „Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym".

Konferencja organizowana jest w ramach cyklu Spotkania z robotyką. Wydarzenie odbędzie się 14.11.2018 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych ABB przy ul. Żegańskiej 1 w Warszawie.

Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka związana z inwestycjami w nowoczesne rozwiązania automatyki i robotyki. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak przygotować firmę do robotyzacji oraz jak pozyskać dofinansowanie ze środków publicznych. Na podstawie przykładów z wdrożeń przedstawimy korzyści płynące z rozwiązań wykorzystujących roboty przemysłowe. Będzie to również okazja do zapoznania się z ofertami firm Schunk, Schmalz oraz Info-Protect, które są partnerami wydarzenia. 

W celu rejestracji na konferencję prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko, nazwę firmy oraz numer kontaktowy na adres e-mail: wydarzenie@piap.pl

Agenda spotkania do pobrania tutaj: Spotkania z robotyką

Więcej informacji na: 
new.abb.com/products/robotics/pl/eventy/konferencja-z-piap-2018

piap.pl/2018/10/12/spotkanie-z-robotyka-automatyzacja-zgodna-z-rynkowymi-trendami/

Źródło: ABB, PIAP

Dodano 23.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy