Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Przemysł 4.0 w praktyce

 

Konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0 2018
 

Targi Warsaw Industry Week dnia 6 listopada br. staną się centrum rozmów o Przemyśle 4.0 dla sektora MŚP.

Wszystko za sprawą Międzynarodowej Konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0, w czasie której goście dowiedzą się, czym jest Przemysł 4.0 w Polsce i jakie praktyczne wsparcie dla przedsiębiorstw będzie oferowała Platforma Przemysłu Przyszłości. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Przemysłu 4.0 w praktyce

W trakcie spotkania przedsiębiorcy zapoznają się z przykładami wdrożeń nowoczesnych rozwiązań w zakładach produkcyjnych. Konferencja jest okazją do zapoznania się z wyzwaniami, z jakimi zmierzyły się przedsiębiorstwa decydujące się na cyfryzację. Firma WIŚNIOWSKI, wspólnie z partnerem – firmą ASTOR przedstawią przykład własnego wdrożenia inteligentnej linii produkcyjnej z wykorzystaniem robotów spawalniczych w fabryce bram i ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Pokazane zostaną także projekty zrealizowane z programów rozwojowych Unii Europejskiej oraz przykłady wzorcowych fabryki 4.0.

Bezpieczne gromadzenie danych

Na pytanie, z jakimi wyzwaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa muszą zmierzyć się firmy produkcyjne, wchodzące w erę Przemysłu 4.0 opowie specjalista z NASK. Prezentacja będzie poświęcona między innymi bezpiecznemu gromadzeniu danych i zabezpieczeniu ich z poziomu małego lub średniego przedsiębiorstwa.

Sposoby finansowania

W czasie konferencji nie zabraknie zagadnień dotyczących finansowania innowacji w przedsiębiorstwie. Odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem m.in. przedstawiciela Komisji Europejskiej oraz stowarzyszenia EFFRA dotyczący trwających programów rozwojowych na rozwój fabryk. W trakcie rozmowy uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób skutecznie należy ubiegać się o dofinansowanie. Przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego powie o możliwościach finansowania innowacji z narzędzi oferowanych przez Bank. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z warunkami kredytów komercyjnych za zakup nowych maszyn i urządzeń oraz dowiedzieć się o możliwościach kredytowania innowacyjnych rozwiązań.

PROGRAM KONFERENCJI

Koszt udziału w konferencji wynosi 180 zł brutto.

REJESTRACJA ONLINE


Źródło: Ptak Warsaw Expo

Dodano 27.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy