Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Współpraca Omron oraz Techman Robot

Współpraca Omron oraz Techman Robot


Omron Corp. oraz Techman Robot Inc., tajwańska firma z branży robotów współpracujących, zawiązują strategiczny sojusz na rzecz rozwoju technologii robotów współpracujących.

Firmy ogłosiły podpisanie umowy o zawiązanie strategicznego sojuszu w dziedzinie robotów współpracujących. Dzięki temu sojuszowi, począwszy od drugiej połowy roku 2018, firma Omron wprowadzi na rynek globalny serię robotów współpracujących Techman TM za pośrednictwem światowej sieci dystrybucji Omron, rozpoczynając jej sprzedaż pod wspólnym logo. Ponadto firmy Omron i Techman będą współpracować w celu opracowania nowej generacji robotów współpracujących, które będą łatwiejsze do zintegrowania z innymi produktami automatyki przemysłowej firmy Omron w celu stworzenia innowacyjnego środowiska produkcyjnego, które będzie cechować harmonijna współpraca robotów z ludźmi.

- „Firma Omron przeznaczyła ogromne środki na rozwój technologii i rynku robotyki od momentu przejęcia Adept Technology w 2015 roku. Sojusz z firmą Techman ma na celu zacieśnienie współpracy między ludźmi i robotami w środowiskach produkcyjnych. Wejście firmy Omron na wspólny rynek robotów ręcznych, oprócz rynku robotów mobilnych, przyspieszy realizację przyjętej przez nią inicjatywy „innovative-Automation!”, której celem jest wprowadzanie innowacji w fabrykach poprzez współpracę ludzi i maszyn” - powiedział Seigo Kinugawa, dyrektor wykonawczy i starszy dyrektor generalny projektu rozwoju biznesowego w dziale robotów firmy Omron Industrial Automation Company.


Źródło: Omron Corp


Dodano 13.06.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy