Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Genialny Polski Start-up - InnerWeb

InnerWeb reprezentuje Postęp wprowadzając Internet Rzeczy w Przemyśle 4.0. 

Udostępnia on porządek e-pozwoleń na prace oraz prace szczególnie niebezpieczne. Dzięki temu zapewnia ochronę przedpożarową, udostępnia geolokalizację pracowników, sprzętu oraz rejestr czasu pracy według lokalizacji. Proces wdrożenia InnerWeb trwa do 3 tygodni i nie wstrzymuje procesu produkcji. Poznaj nas i naszą ofertę.

Usługa InnerWeb® skupia się całkowicie na wprowadzeniu postępu w procesie organizacyjnym na zakładzie przemysłowym. To co do tej pory było biurokracją dziś jest już procesem, który w prosty i szybki sposób zastępuje przestarzałe metody. Elektronizacja i automatyzacja procesów pozwala nie tylko spełnić wymagania i przepisy ale również pozwala na błyskawiczny przekaz informacji wewnątrz organizacji. Umożliwia pełny wgląd do dokumentów oraz innych danych z urządzeń mobilnych czy też komputerów osobistych.

Innowacyjnym rozwiązaniem jakie daje sieć radiolatarni iBeacon, które instalowane są podczas procesu instalacji systemu InnerWeb®, jest kontrola obecności pracowników w różnych lokalizacjach na terenie całego zakładu przemysłowego.


Więcej informacji na: InnerWeb Sp. z o.o.


Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy