Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

AI & Big Data Congress & VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, to wydarzenie łączące przedstawicieli m.in. przemysłu, transportu, logistyki oraz dostawców rozwiązań technologicznych. 

Forum to miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań i wymiany doświadczeń. Udział w wydarzeniu to czas na poznanie czynników decydujących o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw. 

Nad zakresem tematycznym Forum czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem Dariusza Piotrowskiego, VP i Dyrektora Generalnego, Dell Technologies Polska. W Radzie zasiadają przedstawiciele zarządów największych firm produkcyjnych, reprezentanci administracji centralnej oraz eksperci w zakresie produkcji i nowych technologii. To dzięki ich zaangażowaniu możliwa staje się pogłębiona debata, której celem jest wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz wykreowanie innowacyjnych ścieżek rozwoju.

W tym sezonie duetem dla Forum był AIBig Data Congress, czyli wydarzenie poruszające m.in. kwestie sztucznej inteligencji, wykorzystywania danych w czasie rzeczywistym i machine learning.

Więcej na: VII Forum Nowoczesnej Produkcji


Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy