Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowa przyssawka Schmalz – optymalizacja przenoszenia blach

Nowa przyssawka Schmalz – optymalizacja przenoszenia blach

Firma Schmalz oferuje szeroki asortyment przyssawek, o różnych kształtach i wymiarach, wykonanych z różnych materiałów, zaprojektowanych z myślą o spełnieniu różnorodnych wymagań. Przyssawki składają się z wykonanej z elastomeru części oraz złączki.

W ofercie firmy znajdują się przyssawki do przenoszenia arkuszy blachy, również o zaolejonej powierzchni, a także do podejmowania ułożonych w postaci stosu odkuwek oraz arkuszy blachy o wypukłej powierzchni. Zapewniają maksymalną siłę trzymania w kierunku bocznym, są odporne na działanie oleju i wysoką odporność na zużycie podczas dynamicznej pracy.

Przyssawka nowej generacji SAX firmy Schmalz, została stworzona do dynamicznego przenoszenia blach i części karoserii samochodowych.Nowatorski kształt komory ssącej typu dzwonowego został zapoczątkowany przez firmę Schmalz. Doskonale dopasowuje się do ona różnych konturów obrabianego przedmiotu a opatentowany kształt kanałów podciśnienowych daję niezwykłaą stabilność pracy przy przenoszeniu sił zarówno pionowych jak i poziomych - bocznych.

Przyssawka SAX pozwala idealnie dopasować się do różnorodnych kształtów detalu. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do przenoszenia części karoserii samochodowych, pobierania arkuszy blach ze stosów oraz do załadunku i rozładunku obrabiarek CNC i laserowych maszyn do cięcia metalu.

Specjalnie, inteligentnie skonstruowany obszar ssania zapewnia SAX dużą siłę trzymania i pozwala generować bardzo duże siły boczne. Dzięki temu dobrze radzi sobie z blachą zaolejoną. Dzięki bardzo elastycznej wardze uszczelniającej może również niezawodnie trzymać przedmioty obrabiane o szorstkich powierzchniach.

Schmalz konstruuje ssawki SAX z odpornego na zużycie materiału – elastoduru, tworzywa sztucznego, którego żywotność jest znacznie dłuższa niż porównywalnych materiałów. Ponadto jest odporny na działanie ozonu i agresywnych olejów ciągnących.

Ta jednoczęściowa przyssawka z zawulkanizowanym przyłączem wykonanym ze wzmocnionego tworzywa sztucznego gwarantuje stabilne zamocowanie w oprzyrządowaniu. Schmalz oferuje przyssawki SAX z różnymi rodzajami przyłączy. Jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach, o średnicy powierzchni ssania 30, 40, 50, 60, 80, 100 i 115 mm.


Źródło: Schmalz Sp. z o.o.


Dodano 14.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy