Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Schmalz Sp. z o.o.

Kobaltowa 4.
62-002 Suchy Las
woj. Mazowieckie
Polska
tel. +48 22 460 49 70
e-mail: schmalz@schmalz.pl
http://www.schmalz.pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Firma Schmalz to lider na rynku automatyki podciśnieniowej i ergonomicznych rozwiązań do przenoszenia materiałów. Produkty firmy Schmalz znajdują zastosowanie na całym świecie, na przykład w logistyce, przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym czy przy produkcji mebli. Szeroki asortyment produktów oferowanych przez dział Automatyki Podciśnieniowej obejmuje podzespoły takie, jak przyssawki i generatory podciśnienia, ale również kompletne systemy chwytakowe i układy mocowania do chwytania i przytrzymywania obrabianych elementów, np. w centrach obróbczych CNC. Dział Systemów Przenoszenia oferuje innowacyjne rozwiązania do przenoszenia obejmujące podnośniki podciśnieniowe i systemy żurawi do zastosowań przemysłowych i rzemieślniczych. Powołując do życia dział Magazynowania Energii firma Schmalz stworzyła nowy filar w branży stacjonarnego magazynowania energii.

Poprzez sieć spółek zależnych i partnerów handlowych, firma Schmalz jest obecna w ponad 80 krajach świata, na wszystkich najważniejszych rynkach. Założone w Glatten (rejon Szwarcwaldu w Niemczech) rodzinne przedsiębiorstwo zatrudnia w swojej siedzibie i w 18 spółkach zależnych na całym świecie około 1.500 pracowników.

Oferta

Firma Schmalz oferuje systemy podciśnieniowe. Chwytaki, przyssawki, eżektory i inne rozwiązania z techniki podciśnienia do procesów zautomatyzowanych.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy