Polski Kongres Logistyczny w formule online

Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce - to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy jubileuszowego, 15. Polskiego Kongresu Logistycznego e-LOGISTICS 2021. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 19-20 maja.
Organizator - Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania - stawia na sprawdzoną w ubiegłym roku formułę zdalną wydarzenia.
- Ubiegłoroczny Kongres, organizowany po raz pierwszy w formacie online okazał się strzałem w dziesiątkę; do dziś docierają do nas pozytywne echa tego wydarzenia z sektora logistyki i nie tylko - mówi dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz-ILiM. - W tym roku chcemy podążać tą ścieżką, dlatego oferujemy nowoczesną, efektywną i co istotne obecnie bezpieczną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli biznesu. e-LOGISTICS 2021 to miejsce dla przedsiębiorstw prężnie działających lub chcących zaistnieć w obszarze logistyki - dodaje Arkadiusz Kawa. |
Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, Data Consult, SIEMENS, Jungheinrich.
-->ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking.
- Podczas e-LOGISTICS 2020 ta forma kontaktu cieszyła się ogromnym powodzeniem. Liczymy, że podobnie będzie 19 i 20 maja br. podczas e-LOGISTICS 2021 - mówi na koniec Arkadiusz Kawa. |
-->Więcej o Polskim Kongresie Logistycznym e-LOGISTICS 2021 na Zrobotyzowany.pl
Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania
Redaktor: MRR
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Wszystko o uldze na robotyzację
- Roboty współpracujące – czym są? Zastosowanie, rodzaje, normy, cena
- Program Robogrant dla rozwoju branży meblarskiej
- IFR prezentuje World Robotics Report 2022
- Ulga na robotyzację przemysłową - to warto wiedzieć
- Przegląd targów branżowych 2023
- Ulga na robotyzację 2023 - zmiany przepisów
- Wesprzyj młodych robotyków z FaroTech
- Ruszają dotacje na innowacje i rozwój przedsiębiorstw
- Trendy w robotyce na 2023 rok
- Wszystko o STOM i STOM-ROBOTICS 2023
- Jak pozyskać dofinansowanie na inwestycje w Przemysł 4.0?
- Polska (prawdziwie) cyfrowa - Automatyka i Robotyka
- Rozwiązanie do paletyzacji oparte o możliwości kobotów
- Technika przemieszczeń liniowych od Bosch Rexroth
- Wybór przekładni przemysłowej nigdy nie był prostszy!





