Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowa forma Targów INTARG® 2020

Targi INTARG® 2020 w formie online
 

Biorąc pod uwagę trwające zagrożenie epidemiologiczne organizatorzy XIII Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2020 odbędą się w nowej formule online.

Targi INTARG® to międzynarodowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych sektorów i dziedzin w celu transferu technologii oraz nawiązania współpracy pomiędzy światem nauki, przemysłu i biznesu. Targi wspierane są przez instytucje krajowe i międzynarodowe IFIA, WIIPA, Urząd Patentowy RP, Prezydent Miasta Katowice, Metropolia GZM, PIE, NCBiR, NOT, RGIB, IZTECH, KIG, PIE, GIPH oraz liczne agencje medialne. Międzynarodowym partnerem medialnym jest The Patent Magazine.

Formuła online tegorocznej edycji INTARG® umożliwi wszystkim chętnym udział w międzynarodowym konkursie INTARG® Online - zgłoszenie innowacyjnych produktów, technologii i usług do oceny przez międzynarodowe jury. Głównymi kryteriami, które członkowie Kapituły biorą pod uwagę przy ocenie rozwiązań to: poziom innowacyjności, zapotrzebowanie rynku na dany produkt, porównanie z odpowiednikami światowymi, poziom gotowości technicznej TRL, możliwości wdrożenia i komercjalizacji, efekty ekonomiczne oraz społeczne, itp. W razie potrzeby lub wątpliwości członkowie Kapituły skontaktują się z Uczestnikami Konkursu telefonicznie lub poprzez Skype’a, z prośbą o dodatkowe wyjaśnienia.

Jury przyzna następujące nagrody: Grand Prix, Nagrodę Prezesa Jury, medale platynowe - za najlepszy wynalazek w branży oraz złote, srebrne oraz brązowe medale. Będą także nagrody ufundowane przez patronów honorowych, partnerów oraz przez delegacje zagraniczne.

Oficjalne wyniki Konkursu zostaną opublikowane 19 czerwca 2020 na www.intarg.haller.pl oraz na Facebooku organizatorów INTARG®.

Warunki udziału w Konkursie INTARG® Onlin:

 • przesłanie do dnia 30 maja 2020 wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej na adres: a.passia@haller.pl
 • dokonanie rejestracji online udziału w Konkursie (po otrzymaniu kodu dostępu do panelu Uczestnika).

XIII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® Online, których organizatorem jest Eurobusiness-Haller we współpracy z Fundacją Haller Pro Inventio, odbędzie się w terminie 18-19 czerwca 2020 r.

W celu uzyskania dodatkowych informacji wystarczy wejść na stronę www.intarg.haller.pl lub napisać na adres a.passia@haller.pl.


 

Więcej o INTARG® 2020 na Zrobotyzowany.plŹródło: Eurobusiness-Haller

Dodano 13.05.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy